Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válóok számodra az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válóok számodra az, ha a házastársadat az egyik barátod megtalálja egy társkeresőn?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy az. Keresgélje csak a társát tovább!
2020. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Én nem leszek kapcarongy. Túl sok nő az helyettem is. Engem arra neveltek, hogy ha valaki egyszer bánt vagy megaláz, akkor 30 év után is úgy lépjek ki egyik napról a másikra, mint 3 hét után
2020. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem is rögtön a válási papírokat nyomtatnám, az biztos, hogy számon kérném. A beszélgetés (vita? Veszekedés?) végén meg eldönteném, hogy akkor ebből most válás lesz vagy mi.

Amúgy bár velem nem, de egy ismerősömmel megesett már, hogy az ő képeivel volt fent valaki valami társkeresőn, miközben az ismerősöm nem is tudott az egészről. Szóval már csak ezért is adnék egy esélyt a férjemnek a magyarázatra.

2020. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Felmennék én is kamu profillal, és megpróbálnám elcsábítani. Még randiznék is vele,melynek alkalmával tájékoztatnám, hogy ezt beszopta.
2020. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ.

Ha X évvel azelőtt regisztrált, és a megismerkedésünk óta be sem lépett, csak nem törölte a profilját, akkor csupán szólnék, hogy törölje már magát, mert én sem hirdetem magam társkeresőn, ha kapcsolatban vagyok.

Ha látszana, hogy az együttélésünk idején is belépett, pláne ha új képeket töltött fel, stb., akkor egyértelmű lapát.

2020. ápr. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Aha! Válóok! De olvastam, hogy a nő beregisztrált társkeresőre, és az első akit dobott a gép a férje volt. :D
2020. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
De amúgy 5-ös mondott egy olyan opciót is ami nem vállóok, csak a házastárs elfelejtette eltávolítatni a regisztrációját, de az is lehet, hogy elfelejtette a jelszavát, és az akkori email címéhez is a nevét és jelszavát, de a szolgáltatók x év után elszokták távolítani a nem aktív regisztrációkat.
2020. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%

Igen!


De nem azért, mert felregisztrált, hanem mert annyira hülye volt, hogy mindezt fotóval, beazonosíthatóan tette.


Az okos nőket szeretem, és egy ekkora hülyétől mit várjak bármilyen más téren? :)

2020. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

5-öst nem tudom én sem miért pontozták le.


Nekem is hever itt-ott pár régen felhagyott profilom, igazából ha akarnám sem tudnám törölni, mert fogalmam sincs, hogy hol vannak, régen elfelejtettem őket.


De azért ez gyorsan kideríthető általában, a legtöbb társkeresőn van infó arról, hogy mikor lépett be utoljára.

2020. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Olyan képei vannak fent, amiket kb. 1-2 hónapja készített magáról. Bevallotta, hogy ő az, azt mondta hogy nem adom meg neki amire szüksége van, de válni a gyerek miatt nem akarna.
2020. ápr. 30. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!