Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mik a kilátásai egy 33 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a kilátásai egy 33 éves csinos, fiatalos nőnek, akinek még nincs gyermeke?

Figyelt kérdés

Tavaly váltam el a férjemtől, akivel 13 éve voltunk együtt. Úgy éreztem, vele már sohasem leszek boldog. Ő azóta Budapestre költözött, és éli a maga életét.

Se közös ingatlanunk, se közös gyermekünk nem volt.

Ő egy mérnök ember, aki 2-3szor többet keresett nálam, de már nem bírtam vele maradni!

Milyen kilátásaim lehetnek így szingliként, mit gondoltok?



2020. máj. 14. 19:29
1 2
 1/20 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
67%

"Ő egy mérnök ember, aki 2-3szor többet keresett nálam, de már nem bírtam vele maradni!"

Ezt miért volt olyan qva fontos beleírni? Nagyon sokat elárul ez rólad.......nőként mondom, a magadfajta miatt nem csoda, hogy utálják a nőket.

2020. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Lachesys ***** válasza:
11%
sztem teljesen jok. a csinos noknek mindig jok, csak ne ess bele abba hogy nagyon gyereket akarsz mar valakitol. altalaban ezert menekulnek a ferfiak.
2020. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Elárulnád, hogy MIRE?? vonatkozo kilátásokra gondolsz? (Nem látunk a fejedbe, hogy neked mi a fontos?)
2020. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Egy hegytetorol igen jó kilatasod lehet
2020. máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%
Tudom ki vagy. 🙂 Írj, és lesz új férjed.
2020. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanilyen kondíciókkal rendelkezem, mint te. Kilábaltam a válás okozta traumából, elköltöztem egy másik városba, kialakítottam egy új életet és csak élem a mindennapokat. Dolgozom, sportolok, stb.

Optimista, bizakodó és nyitott vagyok, de nem kapkodok, nem keresem görcsösen a szerelmet, nem társkeresőzöm.


Csakis rajtad múlik, hogy milyen a hozzáállásod a helyzetedhez.

Sok sikert!


33N

2020. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Ugyan már! CSINOS, fiatalos, gyermektelen nő lehúzhatja magát a wc-n párkapcsolati szempontból, biztos így gondolod... Ja, nem, mert teljesen egyértelmű, hogy nem így van. Ha ronda lennél, akkor igen, és az lenullázná kb. az összes pozitív tulajdonságod "piaci" értékét. Egy jó nőnek viszont soha nem kell aggódnia, teljesen biztos, hogy nem marad egyedül, és nem csak a "senkinek sem kell" kategóriánál van esélye.
2020. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Teljesen jók. Amúgy a 13 év alatt hogyhogy nem lett egy gyerek sem? Az iszonyat hosszú idő, és azért több mint egy évtized alatt csak-csak be van, vagy be volt tervezve, nem?
2020. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk pl. sosem betervezve a gyerek,pedig 15 éve vagyunk együtt.Ha igaz amit írtál magadról,simán találhatsz még huszonéves pasit is.
2020. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
*sosem volt
2020. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!