Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki jött rá most a karantén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki jött rá most a karantén alatt, hogy válni akar?

Figyelt kérdés
Olyan válaszok érdekelnek, ahol a több együtt töltött idő hatására jött rá valaki, hogy a kapcsolata a párjával már pusztán formalitás. Tehát eddig fel se merült a válás gondolata, eléldegéltek békében a mókuskerékben, de most vagy arra jöttek rá, hogy már rég elhidegültek, ez inkább baráti kapcsolat, vagy most vették észre, hogy a párjuk tulajdonképpen elviselhetetlen, csak eddig a nagy rohanásban nem tűnt fel.😄

2020. máj. 16. 21:15
A kérdező szavazást indított:
A házasságom jónak hittem, de kiderült, hogy rossz.
A házasságom jónak hittem, és az is.
Tudtam, hogy a házasságom pokol, és tényleg.
A házasságom nem is olyan szörnyű, mint hittem.
Langyos víz, de már úgyis mindegy, ki kell bírni.
37 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

En elotte akartam valni, es jottem ra, meg egy ilyen jo marha embert nem talalok, aki engem elvisel.

Meg jo csapat vagyunk, csak pechemre most vagyom a szingli noi eletre.

2020. máj. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Én nem vagyok kapcsolatban, csak érdekelnek a válaszok. :)
2020. máj. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Többet veszekedtünk az első két hétben,ugyanakkor nem a szakítás volt az első gondolatom,hanem az,hogy ez egy nehéz helyzet,ami mindenkit megvisel,és türelmesebbnek ,toleránsabbnak kell lenni a másikkal.
2020. máj. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk eddig is jó volt a kapcsolatunk. De mivle most még sokkal többet szeretkezünk, így még közelebb jutottunk egymáshoz
2020. máj. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2-es!Amúgy úgy is be tudod rakni figyeltnek, ha nem válaszolsz 😄

Az a fura nekem, hogy mindig azt mondják, hogy a karácsonyi ünnepek, nyaralások után nagyon megugrik a válások indítványozásának száma. Ezt azzal magyarázzák, hogy a pár többet van együtt, több a konfliktushelyzet stb. Felszínre kerülnek olyan problémák, amik a napi rutin annak nem. Persze ennek az ellenkezőjét is el tudnám képzelni. Noha a felmérésem nem reprezentatív, sajnos nagyon kevés szavazat érkezett, itt mégis az látszik, mintha az emberek életében semmi változás nem történt volna semmilyen irányba. Pedig az eddiginél rendhagyóbb helyzetet keresve se lehet találni. A karanténnal nem csak az énidő, az "éntér" is minimálisra csökken, mégis úgy látszik, a jó házasságok maradtak jók,a rosszak meg rosszak. Nyaralás után változna, karantén után meg nem? Hogy lehet ez?🤔

2020. máj. 17. 19:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva, a mi családunkban nem volt változás a karantén miatt, én gyed-en vagyok, férjem ugyanúgy dolgozik, ugyanannyit. Nem jár többlet energiával
2020. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
*bocsi előbb elküldtem, tehát nem jár többlet energiával a munkája, nincs plusz stressz, szóval minden ugyanolyan. Max, amikor jön haza felé megkérem, ugorjon be a közeli kisboltba tejért vagy sajtért.
2020. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

5/

Én adok erre egy tippet: az a különbség, hogy míg a karácsonynak, és a nyaralásnak ki nem mondottan is van kvázi erőltetett célja az egésznek, hogy "most boldognak kéne lennem". Magad és a párod elvileg a "szeretet" ünnepén és nyaraláson is jól akarjátok magatokat érezni, és boldogan együtt lenni, élvezni akarod a nyaralást is.


na most ha a kapcsolat már fos, és a másik már inkább idegesít ha megszólal is, meg nem érdekel amiről beszél, akkor nehéz az erőltette"jó a kapcsolatom jól érzem magam+ képet megtartani.


A karanténban is xarul tud kijönni, ha a kapcsolat rossz, és 0624 össze vagy zárva. De itt van egy fontos különség: itt nem az erőltett, magad által választott együtt töltött szabadidőről van szó, hanem egy kívülről jövő feszkó helyzetről, bizonytalanságról, néha félelemről is a jövő miatt...


Az elején mi is volt, hogy vitáztunk, a kapcsolat langyos volt, de végül a nehéz idő csak még jobban összetartott..

2020. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi elég nagy házban élünk ahhoz, hogy elviseljük egymást a kihűlt házasságunkban is, ráadásul valamilyen szinten mégiscsak társaságot jelentünk egymásnak és egyedül lakni valahol 3 hónapig azért valószínű rosszabb lett volna. Igazából ugyanezek miatt halogatjuk a válást már évek óta, szóval nem változott semmi.
2020. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én! Aztán rájöttem, hogy nincs is kapcsolatom!
2020. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!