Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Azok a férfiak, akiknek elege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akiknek elege lett otthon és elhagyták a feleségük, családjuk. Mennyi időbe telt, amíg elhatároztátok és ezt követően az, hogy megléptétek elköltöztök a családotoktól? Jobb lett azóta az életetek?

Figyelt kérdés
A mi kapcsolatunk a feleségemmel már egy ideje nem túl fényes, ezért terveznék továbblépni, megjegyezném magam miatt és nem egy harmadik fél miatt.

2020. júl. 3. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy magam miatt léptem ki, nekem sem volt senkim.

Meg mert megcsalt az ex.

Egy év telt el az eset után, amikor ki tudtam mondani hogy elég. Igaz én munka miatt külön laktam, szóval ritkán találkoztunk. Azért nem léptem hamarabb mert gyerekek vannak.

Évekig senkim sem volt. De most sincs. Nem azért mert gond van velem , hanem mert nem megy a csajozás, leszólítás. Viszont nyugis az életem , nem sztresszel az ex, és az esély megvan hogy megismerjek valalkit.

2020. júl. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2020. júl. 3. 18:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!