Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez nálatok válóok lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nálatok válóok lenne?

Figyelt kérdés
Fél éve új munkahelye van a férjemnek, azóta alig van itthon. 5 körül végez de este 7-8 körül jön haza, mert ők még beszélgetnek vagy bográcsolnak vagy akármi. Örülök, hogy jó a társaság a munkahelyén, de ez már a kapcsolatunk rovására megy. Van egy 4 éves kisfiúnk aki már lassan mindennap akkor látja az apját mikor altatom este. Már egyik munkatársa mondta is, hogy én nem bánom, hogy ilyen soká jön haza mert már az ő felesége többször mondta, hogy neki nem tetszik. Többi munkatársa vagy idősebb és már felnőtt gyerekük van vagy épp nincs még gyerekük. Már mondtam neki, hogy ne legyen már ez mindennapos és akkor egy hétig haza is jön időbe de aztán csak ugyanúgy megy minden. Már ott tartok, hogy jobb lenne külön lenni mert úgyis csak aludni jár haza. Megunt minket vagy mi lehet? Ti elválnátok? Úgy érzem én már mindent megtettem.

2020. júl. 20. 19:29
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Tiszta ideg vagyok már mindennap, hogy ugyan ma is későn jön e, már feltudok robbanni, kezdek kikészülni az egésztől.
2020. júl. 20. 19:32
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Próbálnék valami kompromisszumot keresni. Mondjuk heti 1 nap haverozás, a többin meg jöjjön haza időben.
2020. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
76%

Van aki szeret haza menni, van aki nem. Van aki leteszi a lantot a melóba, telefonozik, és vágtat haza, hogy lássa az asszonyát,és a gyermekeit, van aki nem.

Van ki csak a gyerek miatt jár haza, van akinek nem csak a gyerekek, de az asszony napi szinten hiányzik, és alig várja, hogy mellette legyen minden nap, amennyi lehetőség van.


Válassz te melyikben élsz?

2020. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
0%

3+ Kérdező, eltudod képzelni, hogy ugyan ez a férfi aki a férjed más nőhőz vágtatott haza meló után-főleg amikor a gyereke is a másik nővel, mert az vigyázott rá/ volt?

Képzeld el. Van /volt ilyen is. Pedig a másik semmit nem csinált, csak emberként viselkedett ugyan ezzel a férfivel, és nem kezelte fejős bikának.Bezonyám:)

2020. júl. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
59%
Én ezért többet küzdenék egy olyan kapcsolatért, amiben van egy 4 éves kisfiunk. Bele lehet fáradni a mindennapos készenlétbe otthon is. Egy kisgyerek is lehet fárasztó, bármennyire imádja is az apja. Nekem is volt egy korszakom nő létemre, amikor a munkahelyen pihentem ki a családi életemet és inkább nem mentem haza időben, mert olyan jó volt a nyugalom. Nem buliztam senkivel, inkább túlóráztam vagy itt lógtam a gyakorikérdéseken. Több volt ez nálam, mint fél év. Olyankor esténként a férjem altatta el a kicsit. Nagyon magára hagytam őket. Nem tettem jól, de egyszerűen szükségem volt a pihenőre. Belejátszott az is, hogy más okból válságban van a házasságom. De ha a tiétek amúgy rendben van, akkor lehet, hogy tényleg szüksége van a kikapcsolódásra. Persze a végletekig ezt nem lehet csinálni, főleg ha neked nem jut semmi énidő. De ha amúgy minden rendben, akkor harcolni kell a megoldásért és találni valami kompromisszumot. Azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy szüksége van ezek szerint kikapcsolódásra. És persze azt sem, hogy hosszútávon ez nem családi élet. Bár nem tudom, amúgy mennyit utazik a férjed a munkahelyre. Nálunk alapból úgy néz ki a legtöbb dolgozó felnőtt élete, hogy este 7-8-nál előbb nem tud hazaérni a munkából akkor, ha 5-kor végez.
2020. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Ez annyira megalázó, hogy szinte könyörögni kell egy apának, hogy foglalkozzon a családjával mikor ez alap lenne. Hónapok óta nem volt olyan, hogy gyere kisfiam labdázzunk vagy bármi. Mintha nem is lenne családja. Persze, hogy kell a kikapcsolódás, de azért ne fél évig folyamatosan.
2020. júl. 20. 19:45
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Régebben ez más volt?
2020. júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem itt egy elég komoly beszélgetésre lenne szükség. Leülni kettesben és őszintén megbeszélni a problémákat. Hogy miatt érzi azt, hogy nagyobb öröm neki a munkatársakkal szórakozni, mint mondjuk a családjával lenni, a kisgyerekével játszani? Persze, mindenkinek kell kikapcsolódás, ez érthető, de ez már inkább menekülés otthonról.
2020. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
7%
Ha amikor a kórházból haza jöttél és a kezébe nyomtad volna a gyereket-most nem itt tartanál. Ahogy neked is megkellet szoknod a gyerekedet, úgy neki is, de ha kisajátítod, és majd 3 éves korában odaadod az apjának, sosem lesz semmilyen kapcsolat közöttük.
2020. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem sajátítottam ki a gyereket. Annyit foglalkozott vele mint én. Fürdette, pelenkázta, mentünk sokat kirándulni. Mióta munkahelyet váltott meg semmi. Tény, hogy többet dolgozik, de attól még mi itt vagyunk.
2020. júl. 20. 19:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!