Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vagyonmegosztas???

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagyonmegosztas???

Figyelt kérdés
Ha nincs ügyvédek hogyan indithatom el? Valaki tudna segíteni
2020. júl. 23. 11:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy, hogy keresel egy ügyvédet.

Ne csináld ügyvéd nélkül. A másik félnek úgyis lesz.

2020. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj, ha nem ember, akkor mehetsz pereskedni, és a cirkuszra mire vége-mindened rámegy-beleértve az idegeidet is. Ennyit nem ér semmi.

Add neki oda, vigye amit akar és köszönj el tőle. Te meg majd megteremted magadnak, neki pedig minden rablott dolog átkot hoz. Ez törvény.


Az én életemben is működött az exvölegényemnél,aki pedagógus vol, aki elfelejtette, hogy a kapcsolat alatt 3x többet kerestem mint ő-mégis mindent akart. Oda adtam-vigye, csak tőle szabaduljak. És igenb-átkot hozott neki..

2020. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2+ 5 éves kapcsolatot fejeztem így be 22 évesen, és életem egyik legjobb döntésének bizonyult és a cselekedetem is. 30 éves koromra meg volt mindenem-újra, és annál több.
2020. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
*Ez szellemi törvény.
2020. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Hát akkor jó nagy balek vagy. Nem kell, hogy mások is odahajítsák valakinek a pénzüket, csak azért, mert te ezt tetted. Átkot hoz - kit érdekel, a másiknak milyen élete van utána?? Jézusom.

Kérdező, fogadj ügyvédet.

2020. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

5 *Átkot hoz - kit érdekel,


Legyen neked a te beszéded szerint.

2020. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Adjak oda mindent és menjek utcára a gyerekkel ? Köszönöm inkább nem.
2020. júl. 23. 11:56
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire átlátható az ügy? Van valamilyen megegyezés?
2020. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Minden neki kell😂
2020. júl. 23. 12:05
 10/20 A kérdező kommentje:
Minden közös ,autó ház is.De mivel megcsalt én elköltöztem a gyerekkel O még maradt és odavitte a barátnőjét....És azt mondta semmit nem kapok.
2020. júl. 23. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!