Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mivel telt be a pohár a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel telt be a pohár a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Mi volt az az utolsó dolog ami a váló ok volt??


"Most nem a fő okra vagyok kíváncsi (Megcsalas meg miegymás ,mert az túl egyėrtelmű,,)


Hanem az utolsó olyan kis rosszúl eső cselekedetekre ami miatt elgondolkodtál ,hogy így tovább nem megy...


Pėldakėpp nekem az egėsz ėletem úgy telt fiatal koromban is hogy rendszertelenül ėtkeztem. (Ėdesanyám is ezt csinálta)


Ezt elmondtam páromnak aztán , Hogy ez mennyire rosz volt nekem. Ės most pár ėvi kapcsolat utan is ugyanaz folytatódik. Annyi különbsėggel ,Csak hogy idősebb lettem 15 ėvvel.


Nem kell nekem hogy 12:00kor pontban legyen asztalon az ebėd ,csak ne az hogy várok -várok elėhezem ės este 5-6 kor ebėdelünk meg. (Azt is a kanapėn ülve tálcaról)


Vagy ha nincs kedve aznap főzni szóljon ,hogy hajtsak fel kaját magamnak ,ne várjak a csodára!


Ráadásul így mėg drágabb is az ėlet ,mert ha nem bírom ėhen kimegyek a boltba vagy giroszoshoz pizzáshoz vagy valami ,hogy ne maradjak ėhen.

(Tudok pedig főzni ,de ėhesen nem allok neki)


Meg utánna ha a konyhába lėzengek az is az ėn dolgom lesz ,hogy megfőzzek.


Pedig rengeteget tettem páromėrt az ėvek során munkákat is en szereztem neki.


Minden fėrfimunkát megcsinálok itthon. Tisztán ėlek takaritok dolgozom is meg miegymás. Ráadásul a munkaidőm is kötetlen.



#rendszertelen #válóok #Roszkapcsolat
2020. júl. 27. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a hibák és veszekedések rendbetétele/kijavítása helyett még megpróbált féltékennyé is tenni. Az volt az utolsó csepp.
2020. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Te hányszor főztél neki??

Mert gondolom egyszer sem, csak itt rinyálsz...


Le van lakatolva a hűtő???

Mert ha nem bele lehet nyúlni...


Annyi időt ha bele feketsz a szendvicsbe, mint itt a sajnáltatasba már rég jól laktal volna..

2020. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Az igazi probléma nem az, hogy nem főz, hanem "Meg utánna ha a konyhába lėzengek az is az ėn dolgom lesz ,hogy megfőzzek."


Sokallod a házimunkát és szeretnéd, ha a férjed kivenné belőle a részét. Amit én gondolok, hogy meg kéne próbálni rásózni inkább a teregetést/mosást/takarítást ha azt el tudod jobban viselni, hogy nem készül el.

2020. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Eljött az a pont, amikor végre betelt a pohár, hogy minden és mindenki fontosabb, de ő be akarta mesélni, hogy én korlátozom azzal, hogy kicsit több figyelmet kértem.
2020. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Hát ne is haragudj, de ha valaki felnőtt ember létére inkább éhezik, mert nem rakják elé a papit mint a kisbabáknak, az meg is érdemli, hogy éhenpusztuljon.

Én hagytam már el ezért pasit. Egyre inkább elvárta a kiszolgálást. Az utolsó csepp az volt, mikor zabálás után már arra sem volt hajlandó, hogy a tányérját a mosogatóba tegye. Mai fejjel már tudom, hogy sokkal előbb ki kellett volna dobnom.

2020. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#6, beszéld meg vele érthetően, mi sem tudunk jobbat mondani. Ha pedig nem teszi ennek ellenére sem, akkor kár szépíteni, lusta mint a disznó. Arról pedig utána te döntesz, hogy elviseled-e, hogy ő ilyen, vagy sem.
2020. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Ha valakinek nincs kedve akkor minek erolteted rá? Még akkor is ha van ideje?

Cselednek tartod?

2020. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Igen láthatóan cselédnek tartja. Hisz ő a nagybetűs Férfi. Hát ő dolgozik kéremszépen! Így nincs szüksége rá, hogy holmi karrierista cédát válasszon, aki szintén dolgozik és eltartja magát. Fúj! Neki olyan asszonka kell aki otthon tesped, és meleg ebéddel várja urát.

Hát kérdező, te választottad. De bármikor szakíthatsz. Gondolom sorban állnak érted a hölgyek. Jó partinak tűnsz...

2020. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező!!


Ahogy olvasom dolgozik az asszony is, nem csak te...


Amúgy meg menj orvoshoz, mert a reakciód arra utal, hogy neked nagyon nagy lelki gondod van..

Te most azért sértegeted a válasz adókat mert IGAZUK VAN!!!

NEKED EGY CSICSKA KELL...


A MÁSIK FELET KELL SAJNÁLNI NEM TÉGED!!

2020. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Neked van valami komoly mentális gondod. Már sokadjàra csak itt fröcsögsz ebbe a topikba. Ez nem a Moinika Show!

Toljad el a biciklit! Normális emberek válaszara vagyok inkább kiváncsi.

2020. júl. 27. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!