Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lelepo apukak? Havi 2szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelepo apukak? Havi 2szer elvinni a gyereket az neveles?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 22:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
általában hogyha bíróság által van meghatározva a láthatás is havi 2 hétvége csak az apáé..
2010. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
56%
Maradjanak inkább egy fedél alatt anyukával?
2010. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
66%
Nem az apukák szoktak ragaszkodni a havi kétszeri elvitelhez,hanem az anyukák! Sőt,még az apa ellen is nevelik a gyereket.
2010. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
/gondolom kozuletek senki sem maradt egyedul gyerekkel, mert azt at kell elni, h maskepp lassatok a helyzetet.Es biztos van rendes ferfi is, aki a valas ellenere teljesen kiveszi a reszet az ot megilleto reszbol, de en nem rajuk gondoltam.
2010. aug. 3. 22:17
 5/33 anonim ***** válasza:
63%
Ha el akarja vinni az a gond, hogy miért hagyott el benneteket (nem is téged), és te nem engeded, mert milyen jogon... Ha meg nem viszi az a baj. Nektek semmi sem jó.
2010. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
81%
És az milyen elbánás, amikor anyuka apuka ellen neveli a gyereket, és nem engedi el a havi kétszeri láthatásra sem? Nagyon sok ilyen eset van. Anyuka kijelneti, hogy a gyerek "beteg", ezért nem adja oda. Na de hónapokon keresztül? Azért az anyukák is tudják furán kezelni a helyzetet...
2010. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy van, hogy akkor viszi el a fiát amikor ráér. ez hétköznap legalább 2 nap plusz egy hétvégei nap.(csak mert a pici nem akar ott aludni nála), és ha erre jár mindig beugrik köszönni.

A gyerek miatt embernek kell maradni és kulturáltan viselkedni. És az hogy néhányan egymás ellen nevelik agyereket, az undorító, csak a gyermekenek ártanak.

2010. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%
Én adtam volna, de apukát nem érdekelte a gyermeke. Pedig én is örültem volna néha egy-egy "szabadnapnak". Az előzőek kedvéért megjegyzem: apa lépett le; soha semmi rosszat nem mondtam róla a gyereknek, sőt, sokszor megvédtem, ha nem jött igérete ellenére. (biztos sok a dolga). Mivel a gyerek nem hülye, egy idő után rájött, hogy apa cseszik rá. Szóval le lehet lépni az általánosításról. Egyébként a mostani párom az ellenkezője: bármikor jöhetnek a gyerekei..
2010. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
De amikor a no egyedul oldja meg a lakast, rezsit, kajat, ruhat, MINDENT! es dolgozik es felugyel, orvoshoz viszi.Altalaban kapnak 10E Ft/ot gyerektartas cimmel es az apuka veri buszken a mellet, h o fizet.
2010. aug. 3. 22:32
 10/33 anonim ***** válasza:
57%

En csak lelepett apukakat ismerek. Akik szarnak a gyerekre jobb esetben elmennek havi 1-2 alkalommal megnezni, de ez valoban nem neveles.

Mindemellett ugy gondolom, hogy a gyereknek mindket szülöre szüksege lenne, de rossz vizsony eseteben is ott a birosag.

Amelyik apuka azt allitja, hogy az a szemet ex nem engedi latni a gyereket es ö nem tehet semmit AZ HAZUDIK. A birosagon jelezheti, hogy az ex milyen es akkor lepnek(ha mas nem gyamügyis vagy csaladgondozo is megy minden lathatasra).

De ugyanez a gyerektartas miatt siro anyukakra is igaz. Lehet tiltatni a fizubol, es/vagy az allam megelölegezi. Itt is lehet mit tenni.

Pl: az en exem magasrol tesz rank a gyerektartast tiltjak a fizeteseböl, most voltam birosagon, hogy nem latogatja (En!!!!) es mondtam, hogy tegyünk ellene, persze az ex jött ezzel azzal(penz idö tavolsag)meg hogy en nem engedem a gyerekehez. A biro szo szerint kiröhögte es azt mondta, ismer olyan apukat, aki 24 orazik (joszerivel ehbereret)megis masnap 300km-t utazik a gyerekehez, hogy lassa. Raadasul nem az exem, hanem en mentem a birosagra, hogy nem latogatja. Igy a biro is egyertelmüen mellettem allt. Szoval az ilyen kijelentesek: Jajj nem engedi latni, jajj nem fizet..... Hülye halandzsa kifogasok.

2010. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!