Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem tudunk miről beszélgetni,s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudunk miről beszélgetni,szorongok a férjem társaságába,kellemetlenül érzem magam vele. Tanácstalan vagyok,válás vagy helyre lehet ezt tenni? Többi lent

Figyelt kérdés

Lassan 6 éve ismertem meg a férjemet,részemről nagy szerelem volt,17 ő 19 éves volt,tudtam hogy vele akarom leélni az életem,már akkor láttam hogy nem szeret,és nem is akar barátkozni.

Belevágtunk,vettünk házat, rá egy évre jött a gyerek,teljesen egyedül voltam,ő dolgozott,hazáért és semmit sem segített.

Nem tudtam vele beszélgetni ,nem figyelt rám,sokszor sírtam mikor ő nem látta,nem kívánt szülés után,és most sem.

Próbáltam vele beszélgetni ,hogy min változtassak, mert nem érzem hogy kívánna, és ekkor mondta,hogy nekem mindig bajom van vele,ezt értem,mert pár hónapja mondtam,hogy gyerünk külföldre, moziba,vásárolni,és ő nem akart jönni, szinte sehol sem voltunk ketten,a 6 év alatt,2x vitt el vacsorázni.

Munka helyemen ,szemmel esznek a pasik,sok udvarlóm van,de szépen a tudatukra adom a dolgokat,és ezt tudja a férjem is,soha nem csalnám meg,de mikor vele vagyok,sokszor feszengve érzem magam,és minap gondoltam bele, hogy nélküle boldogabb lehetnék. Próbálom ezeket a dolgokat a szőnyeg alá seperni,elfogadni hogy "ez van" de tudom ezt nem sokáig tehetem

A szex sem jó,próbáltam vele beszélni erről. De már félek bármit is mondani neki.

Ismerkedni sem akar ,van egy barátnőm akinek gyérekéi is vannak,és mondta hogy hozzuk össze a férjeinket,de az én férjemnek ehhez semmi kedve,pedig jó lenne ilyen kisebb kiruccanás a gyerekekkel.

A férjem nem hisz magába,annyiszor mondtam neki,hogy kezdje el az autó iskolát,de nem hisz magába. Kezdek olyanná válni mint ő, már kevésbé mosolygok,nevetek ,pedig mindig élet vidám ember voltam,most csak azt tesz boldoggá ,hogy a gyerekemmel lehetek,mit tehetnék? Elfogadjam hogy így kell élnem az életem?



#válás #nincs közös téma #Nem jó a szex #Mérgező házasság #Nem szeretem a férjem #Szorongás boldogtalanság a férjem mellett
2020. szept. 7. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Válj
2020. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kín szenvedés végig olvasni kérdést.
2020. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
a gyereknek mi a jó abba gondolj bele biztos hogy egy sápadt kapcsolatban nőjjön fel?
2020. szept. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Kit nem szeret a férjed?

Ha senkit és simán intro azzal semmi baj.

Ha depressziós vidd el szakemberhez

2020. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Válj el.
2020. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Talán félek a válástól, és attól hogy ha lesz másik párom,rosszul fog velem bánni.

Nagyon tragédia dús múlt van mögöttem,amit nem vetítek ki a jelenlegi életemre,végig kellett néznem ahogy a mostoha apám,sokszor véresre verte anyum,aki belehalt a sérülésekbe.

2020. szept. 7. 12:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Uhh sajnálom
2020. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3%

Sosem értettem, hogy hamvas, fiatal lányok, miért nem érett, FÉRFI partnert keresnek?


"Belevágtunk,vettünk házat, rá egy évre jött a gyerek,teljesen egyedül voltam,ő dolgozott,hazáért és semmit sem segített."


Minek a gyerek?

Mi van??? Miben segített volna, mikor dolgozott, mint egy állat a házért?


TE vagy a hibás!

2020. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi teher mellett nem lehet hogy veled is van valami probléma?
2020. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A házat közösen vettük,akkor szülési szabadságon voltam.

Nem kizárt,sokszor leültettem, hogy beszéljünk,nem vagyok hisztis,inkább a felé hajlottam mindig, hogy beszéljük meg a dolgokat.

Szinte hétvégén vagyunk együtt,külön váltásba dolgozunk,de este mindig megvárjuk a másikat.

2020. szept. 7. 13:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!