Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Visszaadtatok a gyűrűt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaadtatok a gyűrűt?

Figyelt kérdés
Karikagyűrűt válás után visszaadtatok? Tőlem kérte az exem,hogy adjam vissza mert kell neki😀
2020. szept. 20. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha a nő szakít, akkor általában ez úgy teszi hogy visszaadja a gyűrűt. Ha a férfi bontja fel a kapcsolatot, házasságot, eljegyzést, akkor nem szokták visszaadni. Ez nincs kőbe vésve, de így szokták.

Nekem sajnos volt ilyenben részem, de az még csak lejegyzési gyűrű volt és az exem előttem húzta le az ujjáról mikor vége lett, nem kértem, ő döntött így.

2020. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Illik vagy sem? Ha nem, akkor jobban megéri olcsó hamisítvány gyűrűt adni - így a kötelező válás után kisebb a veszteség. Persze elvtelen dolog, de gazdaságilag nyerő.
2020. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Anyám például visszaadta apámnak, amikor elvált tőle. Az első jól írja, ha te kezdeményezted a válást, akkor magadtól kéne visszaadnod, nem pedig neki kérni.
2020. szept. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
En se elfogadni nem akarnam, se visszaadni. En egy foik melyere tennem, mert az eletem resze volt.
2020. szept. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy az #1-es írja, ha te szakítottál akkor add vissza, ha ő szakított akkor meg ne. Amúgy már bocs de kicsit "furcsa" (hogy ne használjak erősebb kifejezést) az exed, hogy az új nőjének a neked vett gyűrűt akarja ajándékba adni. Ha az új nője ezt csak úgy örömmel elfogadná akkor meg is érdemlik egymást!
2020. szept. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem adtam vissza. Bár ő úgy gondolta h az ékszeres dobozom fele őt illeti (érettségire kapott gyűrűimmel is) :-O még mindig nála van a lilaköves arany szettem...
2020. szept. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Közösen vettük a gyűrűket, nem tudom miért kéne visszaadnom. Nem hordanám utána, de bármikor értékké tehető, beszámítható mondjuk a gyerekem karikagyűrűjének az árába.
2020. szept. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy adtam vissza. Egy 30 ezres cirkóniumköves gyűrű volt. Mikor megkérte vele a kezem, utána közölte, hogy neki is jár ajándék, egy 45 ezres órát nyögött be, hogy azt kell neki vennem, mert úgy igazságos. Hát én hülye meg is vettem. Szerinted eszébe jutott visszaadni? Na ugye. Hát én se adom vissza. Ahogy megvolt a válás, el is adtam a gyűrűt, pár forintot adott érte egy ékszerész.
2020. szept. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem közösen vettük,O vette nekem.Kozos megállapodás volt al válás.
2020. szept. 21. 13:28
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok új nőtől szóval nem tudom mire kell neki.
2020. szept. 21. 15:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!