Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A válásban lévő férfi mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válásban lévő férfi mindig dühös lesz a feleségére ha még szereti?

Figyelt kérdés
Jelenleg különélünk pár hete.A férjem a nevem hallatán is rosszul van.Olyan düh és harag fogja el hogy a családjával képes miattam örjöngeni.Szerintem azt akarja hogy a családja 100%ban töröljön ki az emlékeikből.Ez majdnem 20 év után 2 gyerek mellett lehetetlen.A családja szerint ez azért van mert még szeret.Szerintem meg egyszerűen utál.Visszajönni nem szeretne.De válni se.A szülei szerint várjak türelemmel és visszajön.Szerintetek?
2020. szept. 29. 06:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Miért váltok?
2020. szept. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem szeretne válni, akkor nem vagytok válásban...
2020. szept. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem csalt meg.Én sem őt.Egyszerűen betelt neki a pohár.

Nem előzte meg semmi komoly vita.Esetleg az hogy én nem voltam túl jóba az ő családjával.Ez mindig bántotta.Különben emiatt az eset miatt bőven kibékült a két család.

Ő azt állítja nem szeret.Kétlem mondjuk ezt én is.Majdnem 20 év után..2 gyerekkel maradtam így magamra.A válás számomra az utolsó opció.Párterápiát nem szeretne.

2020. szept. 29. 07:50
 4/17 anonim ***** válasza:
22%

Rák a csillagjegye?


Most komolyan.

2020. szept. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

De mivel telt be a pohár? Azèrt csak adott valami magyarázatot. Biztos nincs más nő a kèpben? Mert ez az elköltözök, de válni nem akarok, "nem tudom mit akarok" kicsit olyannak tűnik, mintha talonban akarna tartani.

Mióta húzódik ez a helyzet?

2020. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
Kapuzárási pánik. Ez is része ennek a folyamatnak.
2020. szept. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
40 éves.4 hete húzodik.2 hete ment el az anyjához.
2020. szept. 29. 11:34
 8/17 A kérdező kommentje:
oroszlán
2020. szept. 29. 11:35
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát ez hülyeség,én akkor viselkedtem így amikor utáltam.Aztan az is elmúlt és már csak közöny van !
2020. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon tulzott reakciónak érzem a mit csinál.Nem lehet a nevemet felemlíteni,vagy hogy ha valaki megkérdi mikor megy már haza a családjához.Düh rohamokat kap.Nem jöhetek szóba semmilyen okból.Örjöng hatalmas hangerőn.Egésznap elgondolkozva sétál a lakásban.Ha a gyerekeim hívják nagyon szűkszavú és nagyon szomorú.
2020. szept. 30. 05:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!