Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tudok tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Elvaltunk,most lesz a vagyonmegosztás.A volt feleségem mindent szeretne,én meg a felét .És ezt tudtára is adtam,hogy fele fele mindennek.Erre tele tomkodte a gyerek fejét,és azóta a gyerek se szól hozzám.Most tényleg menjek a híd alá mert ha nem a gyerekem sem áll szóba velem? O akart válni ,mert elhidegultunk ,de szerintem már megvolt a kolléga akkor is neki akivel már kapcsolatban van most.Erre ez a megoldás ,hogy kiforgatni az apát mindenből hanem a gyerek ellenem lesz/ van hangolva....El vagyok keseredve ,valami tanács?
2020. okt. 9. 18:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
#8-as Ez a bíróságot nem fogja meghatni, kötelezik az eladásra, végső esetben az árverésre. A környéken majd keres magának 1 lakást, és akkor nem szakad el a megszokott környezetből. Egy 10 éves már megérti, hogy mi a helyzet, simán el lehet neki magyarázni.
2020. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Fele-fele, és mivel nem tudod használni a saját tulajdonod, azaz a lakás 50%-át, kérj tőle lakáshasználati díjat.

Mindenekelőtt viszont keress egy ügyvédet, mert elég nagy baleknak tűnsz, és így bizony el fog mindened úszni, amiért eddig dolgoztál.

2020. okt. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kerestem ügyvédet,azt tanácsolta egyezzunk meg.De ugye nem lehet....Vél van a gyerekem és megkérdeztem mi a baj,miért haragszik mert érzem rajta,azt mondta ,hogy :Anya azt mondta,elakarod venni a lakást és mi mehetünk az utcára,el kell költözni magyihoz és nem lesznek barátaim...Miért kell ezt?!? Elmagyaraztam neki,hogy ez nem igaz és nem veszem el a lakást,hanem anya apa elossza ami van,és veszünk új lakást ugyanott.Igy most azt látom megnyugodott,persze amíg az anyja megint nem kezdi el a hazugságait.Szeretnem ha a gyereket kihagynank ebből,nem hiszem ,hogy a vagyonmegosztás egy kisgyerekre tartozik.Azt viszont szeretném majd a bírónak jelezni,hogy anyuka mit csinál ,és miket mond a gyereknek.
2020. okt. 11. 11:06
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg azzal leszerelni a feleséged, hogy ha elosztjátok a lakást a gyerek nevére veszed és rád kerül a haszonélvezet. Így életed végéig nem vitathatják el a használati jogot tőled és úgyis a gyereked örökölné.

Próbáld mindig a gyerek érdekeit előtérbe helyezni, nyilván ő sem szeretné ha sérülne.

Jobb ötletem nincs.A kettőtök megegyezésétől jobb megoldás nincs, minden külső segítség bevonása fölösleges költség és mindkettőtök számára veszteség.

2020. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!