Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Olyan segítséggel szeretnék hozzátok fordulni hogy a férjem 12 év után szó nélkül elköltözött.Kiderült hogy nála sokkal idősebb nője van A férjem 33 a nő 51 2x elvált nagymamáért hagyott el minket a családját a kisfiát.Volt valaki hasonló szituban?Sajnos a házasságunkban voltak feszültségek.Nagyon szerettem volna még egy babát szülni.stb....Kérem a negativ kommentek kerüljenek.igy is nagyon nehéz ez az időszak.köszönöm a válaszokat.
2020. okt. 11. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Készíts terveket, hogyan boldogulsz majd egyedül, mert nem lesz könnyű.
2020. okt. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ő nem tudja hogy tudok róla hogy mi folyik a hátam mögött.beléptem a messengerbe onnan tudtam meg.Többször kérdeztem hogy van e valakija,de tagadja és próbál jó pofizni nekünk.
2020. okt. 11. 16:07
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Azert egy otveneves no meg nem nagymama ha a korara erted. Te meg igy jartal, lepj tovabb ugysincs mas valasztasod.
2020. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Mi tévő légy. Költségeket minimalizáld, költözzetek kisfiaddal kisebb lakásba, ideiglenesen, hosszútávon egyedülálló anyuka leszel. Mindig a kisfiad legyen az első, próbáld meg az apjával rendezni a válást a lehető leg normálisabban, a kisfiad érdekében. Ne állítsd be az apját szemétládának, ne akard őket elválasztani, ellene hangolni.

Ha könyörögne az ajtód előtt a férjed, legyen méltóságod és büszkeséged.

2020. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen mindegy hogy hány éves a nő. Nem veletek él már, nem veletek képzeli el a jövőt.

Próbáljatok normális hangnemben válni a gyerek érdekében. Kitartás...

2020. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Készülj az egyedüli életre.
2020. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1%

Azért, igaza van a férjednek.

1. Hisztiztél, rapliztál egy babáért. Gondolom az agyára mentél.

2. Belépsz a Messengerébe... Úgy is kell.

2020. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves 3as válasza.nem a korára értem hogy mama hanem tényleg mama.nagyon szerettem ezt az embert.válás lesz ebből nyilván.de piszkosul nehéz tartanom magam.főleg a fiam előtt hogy ne azt lássa h szomorú vagyok.az apja meg annyival nem tisztel meg h elmondja csak tagadja.majd kiváncsi leszek milyen fejet fog vágni arra hogy tudom mit csinál.mert azt hiszi hogy nem tudok semmiről.
2020. okt. 11. 16:32
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Miért ne láthatná a fiad, hogy szomorú vagy? Sőt, nem ez lenne a normális?
2020. okt. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

"majd kiváncsi leszek milyen fejet fog vágni arra hogy tudom mit csinál."


Le fogja szarni, hogy te mire vagy kíváncsi és igazából attól a perctől kezdve, hogy becsukta maga mögött az ajtót, azt csinál, amit akar. Váljatok el, rendezzétek az anyagiakat, a gyereket meg neveljétek normálisan. A gyerek apja meg tényleg azt csinál, amit akar, semmi jogod nincs a messengerében kutakodni.

2020. okt. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!