Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ciki a való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki a való életben is, ahogy Ross járt a Jóbarátokban?

Figyelt kérdés
32-33 éves korára elvált háromszor. És a válásai egyenként mennyire cikik? Nők, ilyen múlt után mennyire randiképes egy férfi szerintetek?
2020. nov. 18. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Szerencsére csak 1 gyerek után kellett gyerektartást fizetnie, szóval nem vész. (Mármint 2 gyereke van, 1 fia az első leszbi feleségétől, 1 lánya Racheltől, de az egyik anyjával végül összejött a sorozat végén, szóval azt már együtt nevelik.)


Biztos van nő, akinek ez negatívum, de sok meg lehet vonzónak találja, hogy ilyen sok nőnek kellett már. A nők sem egyformák.

2020. nov. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem láttam a sorozatot, de 3 kapcsolaton azért az emberek túlnyomó része túlvan ennyi idősen. Még mindig kevésbé gáz, ha az összesen 5 kapcsolatából 3 házasság volt, mint ha van mögötte 100 egyéjszakás.
2020. nov. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Borzasztóan gáz és nagyon negatív képet fest az emberről. Nálam már egy válás is kizáró ok, nemhogy három.
2020. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

nem feltétlen gáz három válás - ha viszont semmi egyebet nem tudok az illetőről, csak a három válás tényét, akkor valószínűleg olyasmi életutat feltételeznék, mint ami Rossnak volt. és az igencsak gáz. Ross gyakorlatilag nem képes felmérni egy házasságkötés súlyát, valamint nem képes tanulni a hibáiból. az első kapcsolatát nem sikerült odáig mélyíteni, hogy rájöjjön, a párja igazából leszbikus. a második házasságába néhány hét ismeretség után ugrott fejest. és hát piásan is igencsak hajlamos impulzívan cselekedni.

egyébként még mindig jobb, hogy elvált, mintha benne ragadt volna a három közül bármelyik házasságában.

2020. nov. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem Phoebe mondata jól összegzi a szitut: "akik háromszor elváltak, azok már legalább hatvanévesek". 🤣🤣
2020. nov. 18. 16:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy jó kis Jóbarátok-filozófiai kérdés, ez az! :D


Az első válása Carollal szerintem egyáltalán nem ciki, láttam olyan házasságokat, amikor az egyik fél nagyon fiatalon (ők is egyetemen ismerkedtek meg) kényszerből belement egy hetero házasságba, aztán később jött rá, hogy ez nem fog változni, és vége lett a kapcsolatnak. Ez igazából egy sajnálatos helyzet mindkét félnek, meg évekig együtt voltak, úgyhogy ezt megérteném. A másik két válás überciki, de nem azért, mert válás, hanem mert úgy történtek, ahogy.


Nem ítélem el azt, aki elvált, viszont ha valakinek ilyen fiatalon ilyen tetemes mennyiségű válást sikerült összehozni, én azért kíváncsi lennék arra, hogy miért. És hát, hogy is mondjam, ha kiderülne, hogy az egyik azért történt, mert rossz nevet mondott az oltárnál, a másik meg azért, mert berúgtak Vegasban egy barátjával, és úgy döntöttek, jó buli lenne egy esküvő, és mindkét esetben gyakorlatilag max. egy hétig tartott a házasság, akkor nem pont azt érezném, hogy "Hű, végre egy megbízható pasi, aki mellett szeretnék elköteleződni!"


Sőt, ha esetleg ott tartunk a Jóbarátok-idővonalban, hogy egy egyéjszakásban teherbe ejtette azt a kamaszkori szerelmét, akinek a nevét az oltárnál mondta a második esküvőn, és akivel összeházasodott részegen, és nincs köztük semmi, de együtt élnek, akkor egyenesen menekülnék. :D

2020. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Összegezve: szóval ciki.
2020. nov. 21. 15:27
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Az a része ciki, hogy az érződik ebből, hogy egyáltalán nem érzi a súlyát egy házasságnak.

Hogy valójában ez az életed hátralevő részére vonatkozik és nem arra, hogy ... hogy? hogy kb ugyanúgy szakíthatnak, csak akkor már válásnak nevezik a dolgot.


Ha valaki házas, akkor nem tervez azzal, hogy válás lesz a vége. Ha még járnak, akkor még ott a lehetőség, hogy mondjuk szakítanak, ki tudja?


De házasságnál nem úgy mész bele, hogy ha nem megy, akkor válsz. Vagy igen?


Lényeg, hogy én nem tudnám elhinni neki azt, (hogy ha eljutunk oda,) hogy amikor kimondja nekem az oltárnál, hogy holtomiglan-holtodiglan, akkor az VALÓSÁGOS és nem csak 2-3 évre szól. És nem tudnék 10 évre tervezni vele, vagy 20 évre ... gyereket és ilyesmiket, amik nem 1-5 éves időkeretben léteznek.

2020. dec. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

Én nem zárnám ki annak a lehetőségét, hogy Carol biszexuális.


A vegasban való házasság az szerintem nem ciki, az Emilyvel való házasság annál inkább. Szerintem egyébként a Csok-ért házasodni meg gyereket vállalni sem kevésbé aggályos.

2020. dec. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"De házasságnál nem úgy mész bele, hogy ha nem megy, akkor válsz. Vagy igen?"

Még szép, hogy igen. Mi az alternatíva: egy egész életen át erőltetni azt, ami nem megy? Ennél manapság többre szokás becsülni mind a saját életedet, mind a házastársadét.

Az más kérdés, hogy csak úgy köttök házasságot, hogy bíztok benne, hogy jó ideig menni fog. De függetlenül attól, mit mondtatok ki, valójában sem te, sem a hitvesed nem tudjátok, milyen emberek lesztek húsz-harminc év múlva.

2020. dec. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!