Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért váltál el? Ki volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért váltál el? Ki volt a hibás és miért?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 07:25
A kérdező szavazást indított:
Én voltam a hibás
Exem tehet mindenől
Mindketten hibásak vagyunk benne.
31 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Azert hagytam ott mert állandóan csajozott. A hibás ott voltam hogy nem voltam következetes, már az elején ki kellett volna dobnom + mindent átvállaltam tőle, mindent kivettem a kezéből aztán csodálkoztam hogy semmit se csinál...na ilyen hibát se követek el többet
2020. nov. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az én "kedvencem" amikor megmagyarázzák, hogy a párjuk hibás mert ő fére dugott.
2020. nov. 19. 07:53
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Pedig mindig a másik a hibás!

Van A és B...

Ha az A-val beszélsz, megleszel győződve, hogy B bolond...

Ha B-t hallgatod meg, akkor az A-ról lesz rossz véleményed.

2020. nov. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Én voltam a hibás. Nem jól választottam.
2020. nov. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

"hogy a párjuk hibás mert ő fére dugott."


Szegény áldozat. Kényszerítették, hogy félre dugjon.

2020. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Tökéletes apát válaszottam de magamnak borzasztó párt! Én vagyok a hibás. Ő meg mondjuk 2x megcsalt...
2020. nov. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindketten hibáztunk.

Végül már egyikünkben sem volt hajlandóság, hogy változtassunk, tegyünk érte.

Érdekes, hogy miután külön költöztünk sokkal könnyebben tudtunk beszélni a problémáinkról. Talán mert már nem volt tétje.

2020. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zotyaka válasza:
100%
Én nem érzem magam hibásnak. Szerintem mindent megtettem a családomért. Jó anyagi körülmények voltak, eseménydús hónapjaink (mindig mentünk szórakozni), mindig csináltunk valamit, szeretetet is adtam mindig aztán mégis amikor elmentem munkába... Mindenki azt mondja hogy túl jó ember voltam.
2020. nov. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem a feleségem lecserélt...

Szerintem nagy gond nem volt a házasságunkkal, de a 3. félnek mindig jobbak a kilátásai, mint annak, akivel 22 évig együtt élt az ember.

Szerintem kettőn állt a vásár. Én lehettem volna figyelmesebb, ő lehetett volna türelmesebb. A legnagyobb gondot - visszatekintve - abban látom, hogy nem tudtunk szinte soha megbeszélni a komolyabb problémáinkat, mert személyeskedésbe fulladt a dolog. Úgy tűnt, az győz, aki csattanósabb utolsó mondatot tudot mondani. De a problémák nem oldodtak meg ezzel.

Azután ráhajtott egy jobb anyagi helyzetben lévő nőcsábász, és ő nyert.

Még a mai napig is bánt, hogy nem tudtam megváltoztatni a helyzetet, de hozzá kell tennem, hogy a mostani feleségemmel, akivel már 16 éve élünk együtt, sokkal harmonikusabb a kapcsolatunk - szerintem jobban jártam így. :)

2020. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!