Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elnéznétek a párotoknak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnéznétek a párotoknak, ha állandóan a tesótok gyerekeit szidná, és utálná nyilvánosan?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 09:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem, nézném el, rosszul esne.. És főleg rá is szólnék, mert ez előbb utóbb veszekedést válthat.! Szerintem te is elviseled az Ő rokonait is akit nem kedvelsz, ha van ilyen.
2010. aug. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem nem nézném el!!!!!

Van nektek gyereketek?

2010. aug. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Neki/nektek van gyermeke? Ha egyéltalán nincs neki, akkor ne mondjon véleményt arról amiröl foggalma sincs.


Ha meg van akkor fogadja el hogy vannak emberek akik nem tökéletesek. Vannak olyan gyerekek akik eleve nehezebb esetek, és vannak olyan szülök akik nehezbben boldogulnak a neveléssel.


Az én unokaöcsém is mint a tüz. De soha nem szidta még a párom, jókat játszanak, ha elszakad a cérna akkor max vissza adja hogy már nem bír vele, de nem szidja, pedig utálja a neveletlen gyerekeket, de max ha lát ilyet egy mondatban megjegyzi és ennyi. De tesómékra soha nem mondana rosszat.

2010. aug. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nekünk még nincs,neki van az előző házasságából igaz az már 20 éves.Sokat veszekszünk ez miatt,de akkor ő van besértődve,hogy én is inkább őket tanítanám,hogy ne szívják az orrukat stb....
2010. aug. 11. 09:32
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, nah! De magyarázd el neki, hogy semmi beleszólása sincs más életébe...Szóval azért megérthetné, hogy más gyerekét ne fikázza már! Kérdezzél rá, hogy az ő gyerekét ejsze annyira ügyesen megtanitotta midnenre?

Szóval én egyszer magyaráznám el neki, hogy álljon le ezzel és foglalkozzon a saját dolgával..

most az egy dolog, h szépen elmagyarázod a gyermeknek, hogy mi hogy van, de ahogy irtad, az már sértő dolgo ahogy műveli.


Mondd meg neki, hogy nem vagy hajlandó többet vele együtt elmenni a tesódékhoz, addig amig nem változik meg.

2010. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Lecsapnám,mint a legyet! Biztos,hogy nem hagynám neki!

25/N

2010. aug. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos rosszul esne, de ha van némi igazság a "morgásában", lehet másképp látnám én is.

Az viszont biztos, hogy megbeszélném vele, hogy a tesómék előtt lehetőleg fogja vissza magát mivel nem a mi dolgunk, hogy nevelik a gyerekeiket.


Írok egy példát.

Bátyámék kisfiak eléggé, hogy is mondjam, antiszociális. Nem beteg vagy ilyesmi, egyszerűen borzalmasan el van kényeztetve. 12 éves fiú és még a mai napig nem tudja magának összevágni a rántotthúst. Nem köszön hacsak rá nem szólnak. Egyszerűen nem tud viselkedni. Ha már megunta, hogy nálunk vannak elkezdi szószerint nyúzni az anyját, hogy menjünk máááár hazaaa. De így, nyafogva. Namármost, ha ilyet szóvátenne a férjem és kiakadna rajt, hát bizony igazat adnék neki, mint ahogy ebben a helyzetben igaza, igazunk van. De tesómékat nem szekáljuk vele, mert az ő dolguk.

2010. aug. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat.Egyébként már vagy százszor elmondtam ezt neki de egyszerűen nem hajlandó abbahagyni.Szerintetek szakítsak vele?Mert már nagyon unom.Egyébként 7 éve vagyunk eggyütt.Ő43 én 29
2010. aug. 11. 09:44
 9/16 anonim ***** válasza:
nem nézném el, elbeszélgetnék az agyával, hogy oké, hogy megmondja a véleményét, ha épp beszélgettek kettesben és feljön a téma, de nyilvánosan azért nem kellene. mindenki tartsa meg a véleményét magának. mi is kiszoktuk beszélni a családot a párommal, van hogy vitatkozunk mert annyira megsértjük a másikat, de csak egymás között beszéljük meg. ha valakivel bajunk van, természetesen az más. de soha nem szidnám az ő családját nyilvánosan vagy mások előtt. beszélgess el vele, mert ez kellemetlen is lehet.
2010. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A 9:08 -asnak.Dejó neked.Irigyellek.Az enyém hogy játszana velük na az kivan zárva.
2010. aug. 11. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!