Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok, ha rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok, ha rendszeresen csalnak vagy már mindegy lenne, mert titeket választott?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék, mint a huzat!
2020. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
A pénz miatt nem válnék el, de külön költöznék.
2020. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Persze hogy elválnék. De, majd hagyom, hogy folyton alázzon. Még egyszer sem türném el.
2020. dec. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Haha! Még talán én legyek megtisztelve, hogy engem választott? Elválnék, persze. De te nem fogsz. Hónapok óta naponta több kérdésben írod ki. Minek mentél egyáltalán hozzá, mikor folyamatosan csalt. Nincs semmi önbecsülésed? Ő az egyetlenegy férfi a világon?
2020. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Ezt a temperamentumot #1, ez igen! 😊 En is elvalnek, csak szep komotosan, jol atgondolva, h biztosan kicsinaljam a férget. 😉
2020. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Van gerincen és önbecsülésem. Mi ez a baromság hogy engem választott?

Rohadt nagy baj van veletek...

2020. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első megcsalás után otthagynám. Mi értelme együtt lennem olyannal, aki nem szeret és tisztel?
2020. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

"Rohadt nagy baj van veletek..."


Ezt ugye a nőkre érted? Mert én nem kevés olyan nőt ismerek a környezetemben, akit csal a férje (és tud róla), de mégse válik el!

Az eltelt évek, a kényelem, a gyerek(ek), a pénz, a lakás/ház a legtöbbször az indok.

2020. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha önmagad szembeköpöd akkor lehet akármilyen házad vagy lehet bármennyi pénzed.
2020. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem választott volna, nem csalna. Mellettem csak- ezek szerint- valamilyen okból megrekedt, és nem mer lépni. Megkönnyíteném neki a döntést, és lelépnék én. Egy-egy kósza kaland miatt még TALÁN nem borítanám a teljes életünket (de nem vagyok erről se meggyőződve), de folyamatos, rendszeres hűtlenséggel mégis miért szivassam magam? Nekem olyan társ kell, aki valóban engem választott, és ezt a döntését ha meg is bánja, legalább becsülettel elém áll és megmondja a szemembe. Aki nem ilyen, azzal nekem semmi dolgom nincs.
2020. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!