Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel.Mire számíthatok?!

Figyelt kérdés

13 év után 2 gyerekkel (7-12 évessek) vége a házasságomnak !

Én vagyok a hűtlen fél,nem szépíteni,de hogy idáig jutottunk,nem csak az én hibám.

Mostanra az elhatározás is megszületett, elvàlunk! A szeretőm a párom lett,és hogy ez kibontakozhasson úgy ďöntottem,nem várom meg hogy kimondják a válás,elköltözöm albérletbe a gyerekekkel.(a válást a férjem adta be)

Ő szeretne vissza kapni minket,de én már döntöttem!Ő azt is felajánlotta,maradjunk mi a közös otthonunkba,de én nemet mondtam!

A kérdésem a következő lenne.A házon közös hitel van,amit nem tudok fizetni jelen helyzetbe.Már hónapok óta ő fizeti az egészet.

Ha ez így megy,nagyon sokkal fogok tartozni neki.Ezt a későbbiekben a vagyon megosztasnal,vissza tudja rám hárítani?!Ha ő fizetné 6-12 hónapig is akár amíg válást kimondják,akkor már nem 50-50%?!És ha a gyerekek velem vannak,nekem többet ítél a bíróság arányaiban?!



2021. jan. 2. 21:00
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/164 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, az hogy milyen a volt férjed, a te bizonyítványod. :D Te mentél hozzá, te szültél neki gyerekeket. Ne próbáld hárítani a felelősséget, amúgy meg a gond, hogy pénzéhes vagy és nem, nem a gyerekek érdekében. Követelezőni, hárítani, házasságban más ember ingyen lavórja lenni van tehetséged, máshoz nincs.
2021. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/164 A kérdező kommentje:
#90 értem!
2021. jan. 3. 21:46
 93/164 A kérdező kommentje:
#91 oké!bizonyára így van!
2021. jan. 3. 21:48
 94/164 anonim ***** válasza:
34%

Jelentgesd csak nyugodtan a válaszadókat, ez is azt mutatja, hogy gyereked vagy és bosszúálló. Hát tényleg nem értem, miért nem hordozott a tenyerén a férjed, igazi főnyeremény van :D :D


Azért az alapvető kérdésekre nem válaszoltál, például hogy mindek kellett két gyerek, ha most a férjedet akarod lehúzni, mert ruppótlan vagy? Már ne is haragudj, de nemi életet élni mindenki tud, az anyagiak megteremtéséhez egy csöppet több ész kellene. Hát neked is csak az egyik jött össze :D


Egyébként a válaszaiddal te provokáltad itt az embereket. Hála az égnek, hogy a többségnek a gyerekek mellett bikázás nem fér bele az értékrendbe.

2021. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/164 anonim ***** válasza:
59%
Huh nem semmi vagy utolsó. Nagyon gonosz ember lehetsz ha ennyi indulatot vált ki ez belőled.
2021. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/164 anonim ***** válasza:
61%
Sajnálom a gyerekeit. Hogy mondja el nekik, hogy a kanozás fontosabb volt, mint az ő biztonságuk?
2021. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/164 anonim ***** válasza:
20%
De ha az apjuk is folyton félreqrt meg indulatoskodott otthon akkor valamit csak kellett lépni. Lehetett volna megtervezettebben, de lehet elszakadt a cérna.
2021. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/164 anonim ***** válasza:
30%
És azért akarja lehúzni anyagilag? Jaj, hagyjuk már Ibolykát :D Azért arra mégsem válaszolt, hogy üres bukszával miért kellett két gyerek. Nyilván ő is tudja a választ.
2021. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/164 anonim ***** válasza:
83%
Ékő gyermek létjogosultságát nem kérdőjelezheted meg.
2021. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/164 anonim ***** válasza:
30%
Senki nem azt kérdőjelezte meg, hanem a kérdező józan eszét. Először (!) megteremtjük a feltételeket, aztán (!) jön a gyerek - főleg kettő. Nem? Vagy ez úgy megy, hogy szegény gyereknek majd lesz ahogy lesz? Éppen a gyerek/gyerekek érdeke lenne a TERVEZÉS. Nem az a baj, hogy élnek, sőt! Az a baj, hogy az anyjuk olyan ostoba, hogy nem teremtett nekik megfelelő feltételeket. Nem is írom le, kiknél szokás ez.
2021. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!