Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel.Mire számíthatok?!

Figyelt kérdés

13 év után 2 gyerekkel (7-12 évessek) vége a házasságomnak !

Én vagyok a hűtlen fél,nem szépíteni,de hogy idáig jutottunk,nem csak az én hibám.

Mostanra az elhatározás is megszületett, elvàlunk! A szeretőm a párom lett,és hogy ez kibontakozhasson úgy ďöntottem,nem várom meg hogy kimondják a válás,elköltözöm albérletbe a gyerekekkel.(a válást a férjem adta be)

Ő szeretne vissza kapni minket,de én már döntöttem!Ő azt is felajánlotta,maradjunk mi a közös otthonunkba,de én nemet mondtam!

A kérdésem a következő lenne.A házon közös hitel van,amit nem tudok fizetni jelen helyzetbe.Már hónapok óta ő fizeti az egészet.

Ha ez így megy,nagyon sokkal fogok tartozni neki.Ezt a későbbiekben a vagyon megosztasnal,vissza tudja rám hárítani?!Ha ő fizetné 6-12 hónapig is akár amíg válást kimondják,akkor már nem 50-50%?!És ha a gyerekek velem vannak,nekem többet ítél a bíróság arányaiban?!



2021. jan. 2. 21:00
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/164 anonim ***** válasza:
56%

Nem egyedül az anya feladata ezt megteremteni. Eddig házban éltek, adódott egy váratlan helyzet. Nem a hajléktalanságra szülte a gyereket.

A legtöbb családban nincs két lakóingatlan, hogy válás esetén gond nélkül két felé lehessen költözni.

2021. jan. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/164 anonim ***** válasza:
78%
húha,nagyon sok indulat van itt egy-két kommentelőban. Azérr akik itt fröcsögnek kérdezőre, családapák,szuper anyagi háttérrel mintacsaladdal, tervezéssel,mindig jó dontésekkel,miért nem bújik vissza az asszonyhoz. Kérdezett valamit, ha nemtudsz értelmesen válaszolni tovább mész. Biztos itt mindenki makulátlan :)
2021. jan. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/164 anonim ***** válasza:
52%
Miért csúsztattok? Nem 2 ingatlanról van szó, hanem megfelelő anyagi körülményekről! Nekem úgy tűnik apuka beletette amit tudott, hiszem most a teljes törlesztőt ő fizeti. Anyuka mivel foglalkozott a gyerekvállalás ELŐTT, hogy ennyire nincs semmije? Milyen példa ez a gyerekeknek?
2021. jan. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/164 anonim ***** válasza:
25%

De sok eszed van.Anyuka fizeti most az albérletet plusz egyedül tartja el a két gyereket ugyanis apuka jelenleg nem fizet gyerektartást. Vagyis anyuka jelenleg teljesen egyedül biztosít mindent a gyerekeknek. Lakhatás, étel,minden.

Elhangzott csak nem látsz már a gyűlölettől. Úgy könnyű azt a plusz havi ötvenet bevállalni apukának, amivel most már az életközösség megszűntével jogilag csak a SAJÁT vagyonát növeli, ha közben nem tartja el a gyerekeit.

2021. jan. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/164 anonim ***** válasza:
81%
a híres performansz művész Marina Abramovic anno kiallt egyedul egy szinpadra, és x oraig azt tehettek vele a nézők amit akartak. Nagyon elfajult a dolog és meg is sebesítették. Pár hozzaszolóban annyi düh van, hogy kővel dobálnák a szegény asszonyt ha tehetnék.
2021. jan. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/164 anonim ***** válasza:
24%

Elolvastam vissza az egész beszélgetést.

Csak mert a fonalat elvesztettem.

Mi a baj az anyukája?!Megcsalta a párját?!Ja mert ha a pasi teszi,az más!!! Ha a pasi hagyja ott őket,az más!

2021. jan. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/164 anonim ***** válasza:
29%

106os vagyok!

Én is azt olvastam,volt otthonuk,mindketten dolgoztak.Kerdeseket tett fel,mikor mi történik!A frusztrált emberek meg támadnak,mert nincs saját életük!

2021. jan. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/164 anonim ***** válasza:
93%
Én is elolvastam mindent és az a gyanúm, hogy egyeseknek tök mindegy mi történt és miért, a lényeg, hogy ócsárolhassák a másikat...
2021. jan. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/164 anonim ***** válasza:
94%

108as így van!otthon ül,és ezt olvassa,kibe kössön bele,neki nem mindegy?!Nem az volt a kérdés mi a véleményetek arról amit tettem,és mi a véleményetek milyen anya vagyok!

Nem azt mondom ez a módja,de nincs is tisztem ezt megítélni!

Stílust kritizál,miközben az övé minősíthetetlen!

Asszonyom,én azt kívánom,úgy oldják meg,a gyerekek ne sérüljenek!

2021. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/164 anonim ***** válasza:
6%
Azért nem hiszem hogy olyan alaptalanok a vádak. Enyém volt a 90es hozzaszolas és annyit reagált rá hogy érti. Meg sem próbálta tagadni.
2021. jan. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!