Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel.Mire számíthatok?!

Figyelt kérdés

13 év után 2 gyerekkel (7-12 évessek) vége a házasságomnak !

Én vagyok a hűtlen fél,nem szépíteni,de hogy idáig jutottunk,nem csak az én hibám.

Mostanra az elhatározás is megszületett, elvàlunk! A szeretőm a párom lett,és hogy ez kibontakozhasson úgy ďöntottem,nem várom meg hogy kimondják a válás,elköltözöm albérletbe a gyerekekkel.(a válást a férjem adta be)

Ő szeretne vissza kapni minket,de én már döntöttem!Ő azt is felajánlotta,maradjunk mi a közös otthonunkba,de én nemet mondtam!

A kérdésem a következő lenne.A házon közös hitel van,amit nem tudok fizetni jelen helyzetbe.Már hónapok óta ő fizeti az egészet.

Ha ez így megy,nagyon sokkal fogok tartozni neki.Ezt a későbbiekben a vagyon megosztasnal,vissza tudja rám hárítani?!Ha ő fizetné 6-12 hónapig is akár amíg válást kimondják,akkor már nem 50-50%?!És ha a gyerekek velem vannak,nekem többet ítél a bíróság arányaiban?!



2021. jan. 2. 21:00
 121/164 anonim ***** válasza:
Hanem mennyi az értéke? Beszéld meg vele hogy azt amit eddig beleadtal fizesse ki. Mi ebben nem tudunk segíteni, nem a mi ferjunk.
2021. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/164 anonim ***** válasza:
67%
121, fogd fel, ez a nő ostoba. Egy dologhoz van esze... Nézd meg az írásképét... Több f-t fogott mint könyvet, az is biztos. Most meg a két gyerekéből akar megélni. Szerencsétlen pasi, jobban járt így. Remélem a gyerekeket neki ítélik.
2021. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/164 A kérdező kommentje:

Senkitől nem kértem mondja meg hogy oldjam meg! Valasal kapcsolatban kérdeztem.

Befejezte.mocskolodjatok nyugodtan tovább.Az a lényeg,ti szent eltuek vagytok,és maradtok.Orulok neki!

Sziasztok!

2021. jan. 4. 11:55
 124/164 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem is, de legalább nem full ostoba házasságtörők, akik a saját gyerekeikkel szúrnak ki 😂😂😂😂😂😂
2021. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/164 anonim ***** válasza:
33%
Na tessék, én megint nem mondtam semmi rosszat csak kérdeztem de válasz helyett oltast kaptam. Tényleg nem vagy egy nagy ész kérdező.
2021. jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/164 anonim ***** válasza:
30%
Azért nem válaszol, mert tudja, hogy sáros. Inkább csúsztat, maszatol, lapít. Ez kb. beismerés.
2021. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/164 anonim ***** válasza:
21%
Undorítóak vagytok.dől a szar a szátokból
2021. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/164 anonim ***** válasza:
63%
Te viszont nagyon kifinomultan fogalmazol 😂😂😂
2021. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/164 anonim ***** válasza:
78%
gyerekek, hagyjátok már békén, gondolom itt mindenki mensatag, 3 diplomával, phd-vel. mi a francért zavar titeket "az új kan"? nektek nem jut, csak az asszonyt dongetitek 20 éve
2021. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/164 anonim ***** válasza:
19%
Nekem csak 2 van, ellenben úgy vállaltam gyereket, hogy gondolkodtam előtte. Ehhez sem Mensa-tagnak, sem diplomásnak nem kell lenni. Úgy hívják, hogy józan paraszti ész és köze nincsen a képzettséghez. Csak hát viszketett neki, na.
2021. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!