Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel.Mire számíthatok?!

Figyelt kérdés

13 év után 2 gyerekkel (7-12 évessek) vége a házasságomnak !

Én vagyok a hűtlen fél,nem szépíteni,de hogy idáig jutottunk,nem csak az én hibám.

Mostanra az elhatározás is megszületett, elvàlunk! A szeretőm a párom lett,és hogy ez kibontakozhasson úgy ďöntottem,nem várom meg hogy kimondják a válás,elköltözöm albérletbe a gyerekekkel.(a válást a férjem adta be)

Ő szeretne vissza kapni minket,de én már döntöttem!Ő azt is felajánlotta,maradjunk mi a közös otthonunkba,de én nemet mondtam!

A kérdésem a következő lenne.A házon közös hitel van,amit nem tudok fizetni jelen helyzetbe.Már hónapok óta ő fizeti az egészet.

Ha ez így megy,nagyon sokkal fogok tartozni neki.Ezt a későbbiekben a vagyon megosztasnal,vissza tudja rám hárítani?!Ha ő fizetné 6-12 hónapig is akár amíg válást kimondják,akkor már nem 50-50%?!És ha a gyerekek velem vannak,nekem többet ítél a bíróság arányaiban?!



2021. jan. 2. 21:00
 131/164 anonim ***** válasza:
21%
#128, 129, ne beszéljetek többes számban. Itt egy ember vergődik kommenteken át. Én normálisan írtam, kérdeztem többször is de a kérdező nem tudott normálisan válaszolni. Nekem is az a véleményem mint az itt vergodonek de én nem fejeztem ki magam alpári módon mégsem kaptam normális választ szóval valószínűleg nem alaptalan a feltételezés.
2021. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/164 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem egy emberről van szó. Vagyis én is itt vagyok, még az elsők között válaszoltam. Az már 2. Legalább. Ha egyenes válaszokat adna, szerintem senki nem támadná de így erősen kamusnak tűnik!
2021. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/164 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok rendesen kommentelok,ha nem adtam rendes választ!
2021. jan. 4. 17:17
 134/164 A kérdező kommentje:

Ja,és az írásmódom.A teló átírja.És mivel nem telefonnal a kezemben élek,sokszor gyors megírom,nincs időm vissza olvasni,és javítás nélkül elküldöm!Nem kell egyből mindennel támadni.

Remélem pár embernek kellemes perceket szereztem,hogy belém törölték a lábukat,és csak nem hagyják abba!


#128

Ne haragudj.Nem tudom ennyi üzeneten át követni ki mit ír!Veletlenul sem akarok senkivel tiszteletlen lenni.

2021. jan. 4. 17:31
 135/164 anonim ***** válasza:
100%
Lakasnal az a kerdes, hogy volt-e a kapcsolat elott valamelyikotoknek igazohato kulonvagyona, amibol a lakas megvasarlasa tortent. Ha volt, akkor aranyositani kell a lakas erteket. Ha nem, akkor felezve lesz. Gyerekszamtol fuggetlenul, lehet akar 82 gyereked is, itt a felnottek szamitanak, az o vagyonukrol van szo. Gyerektartasnal a hazai munkaviszonyt veszik figyelembe, kiveve, ha megallapodtok egy konkret osszegben. Erdemes megalapodassal a biro ele menni, mert ezekben az esetekben ritkan fordul elo, hogy a masik fel kibujik a fizetsi kotelezettseg alol. Szoval allapodjatok meg egy fejenkenti osszegben, azt nem tudom, hogy euroban tortenthet-e magyar birosagon megallapodas, de talan azzal jobban jarnal, mint forinttal, mert sem inflaciokorrigalas se semmi egyeb valtozas nem lesz az osszegben. A ki kicsodat csalt meg, meg ki mit bosszult meg az legfeljebb egy jellemrajz lehet a valasnal. Ha nincs kozos megegyezes mindenben, akkor keszulj a szennyes teregetesere, a legaprobb reszletekig bele fognak kerdezni. Cserebe te is fejehez vaghatsz dolgokat, de feszkolevezetesen kivul semmi masra nem jo, a birot sem erdekli. Ugy jatok jol, ha megegyztek, mert akkor nem kell ugyvedeket fizetnetek. Nyilvan ehhez szukseges lenne ket ertelmes felnottre, akik tudnak tervezni, kompromisszumot kotni stb, nalatok ez legkevesbe all fenn, kicsinyesek vagytok, a megcsalasod kb bosszu kategoria, jatszmazas es kemenykedes jellemzi a viszonyotokat. A ferjed nyeregben van, ezt jobb, ha tudod, o huzza az idot, vissza tudja vonni a valasi kervenyt is, ott szivat meg, ahol tud. Kerj ugyvedi segitseget, ahol elmondjak, hogy mihez van jogod, mihez nincs, mibol mennyi jarna, mire szamithatsz, ez megvan egy 20-asbol, es utana ezzel menj oda a fejedhez, hogy ennyit kersz, ott az ugyvedi papir, o is kerdezzen meg egy masikat, ugyanazt fogja mondani. Allapodjatok meg, es ugy menjetek a birosagra. Nyilvan szivtal eleget, lehet most is nyelni kell egy nagyot, hogy megszabadulj tole, ne parezer forinton muljon.
2021. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/164 A kérdező kommentje:

#135 🙏🙏🙏

Koszonom!Az egyenes,es tartalmas,ertheto valaszod!

Ennyi eleg is!

2021. jan. 4. 17:42
 137/164 anonim ***** válasza:
24%

135, nem tudom, hogy honnan veszed, hogy "meglesz egy 20-asból". Válóperes ügyvéd óradíja általában 20-25 ezer Ft + Áfa. Innen indulunk.


Kérdező! Nagyon vigyázz, ha sokat ugrálsz, a férjed átjelenteti magát részmunkaidőre és akkor az lesz a gyerektartási alap. Most éppen ez megy...


Nem a válás lesz problémás szerintem, hanem a ház ügye. Hacsak nem tudjátok kivásárolni egymást. De amilyen proli módra fogalmazol, gondolom a férjed csirkét kopaszt, te meg a CBA-ban vagy pénztáros...

2021. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/164 anonim ***** válasza:
28%

Esküszöm engem nem az idegesít,hogy félre mentél,bárhogy játsza az eszét itt az a pár ember,ha ő nem tette,akkor azért mert a kutyának sem kell!Meg lehet csalják,csalták.Ha tudja azért fusztrált,ha nem tudja,akkor az még nem azt jelenti,hogy nem kefélnek félre!

Az dühítt,ahogy itt megalázkodsz ezek előtt a senkik előtt!Minek magyarázkodsz,minek kérsz bocsánatot?!valószínűleg a párod is eztaz alázatot használta ki évekig,megtehette,mert megbocsájtottál.Most meg te vagy a rongy mindenki szemébe!

Nem veszed észre kik írnak ilyen stílusban?!Kik ők neked,hogy magyarázkodsz?!A kérdésedre adtak választ?! Nem!ők kérdeznekÉs vádolnak hogy nem azt válaszolod amit ők bele képzelnek!Fejezd be a magad ostorozását! A te életed,ha elszúrod,neked lesz szar!A gyerekek nem hiszem,hogy rossz helyen vannak,nem elhagytad őket egy pasiért!

A többivel ne foglalkozz!!! FEJEZD BE A MAGYARAZKODAST,MERT MEGKERESLEK,ES MEGRAZLAK!!!!!

2021. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/164 anonim ***** válasza:
0%
138, képzeld, szerencsére vannak sokan, akiknek a félrekamaty nem fér bele. A kijelentésed nem róluk, hanem róla árulkodik :D :D :D Még dicsérd is meg, hogy két gyerek mellett, hitel mellett, úgy hogy a sejhaja a gatyából kilóg, inkább kanozott. Szép példa a gyerekeknek!
2021. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/164 anonim ***** válasza:
28%

139# Te a te gyerekeiddel foglalkozz!

A máséhoz semmi közöd,hacsak nem Te csináltad neki!Ki vagy te,hogy megmondod ki mit csináljon?! 🤣🤣🤣

2021. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!