Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel.Mire számíthatok?!

Figyelt kérdés

13 év után 2 gyerekkel (7-12 évessek) vége a házasságomnak !

Én vagyok a hűtlen fél,nem szépíteni,de hogy idáig jutottunk,nem csak az én hibám.

Mostanra az elhatározás is megszületett, elvàlunk! A szeretőm a párom lett,és hogy ez kibontakozhasson úgy ďöntottem,nem várom meg hogy kimondják a válás,elköltözöm albérletbe a gyerekekkel.(a válást a férjem adta be)

Ő szeretne vissza kapni minket,de én már döntöttem!Ő azt is felajánlotta,maradjunk mi a közös otthonunkba,de én nemet mondtam!

A kérdésem a következő lenne.A házon közös hitel van,amit nem tudok fizetni jelen helyzetbe.Már hónapok óta ő fizeti az egészet.

Ha ez így megy,nagyon sokkal fogok tartozni neki.Ezt a későbbiekben a vagyon megosztasnal,vissza tudja rám hárítani?!Ha ő fizetné 6-12 hónapig is akár amíg válást kimondják,akkor már nem 50-50%?!És ha a gyerekek velem vannak,nekem többet ítél a bíróság arányaiban?!



2021. jan. 2. 21:00
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/164 anonim ***** válasza:
76%
Te nem azt akarod tudni hogy mire számíthatsz, hanem azt hogy hogy jöhetsz ki a legjobban a válásból, hogy tudod lehuzni a férjed.
2021. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/164 A kérdező kommentje:
#61 ez jött le?
2021. jan. 3. 13:22
 63/164 A kérdező kommentje:

Nekem is van munkahelyem!Nekem is van családom.De egyértelmű,hogy a közös lakás sorsa érdekel,egyértelmű,hogy a gyerektartásra igényt tartok.Nem magam miatt.

Miért viselném én mindennek a következményét egyedül.Ha úgy kezdtem volna,hogy milyen volt a házasságom,akkor meg azt mondanátok,igazam van,már rég lépnem kellett volna,le kell húzni,az övék is a gyerekek,fizessen.Igy mert nem kezdtem el szidni,Bereményi a részletekbe,én vagyok a buta stb.

2021. jan. 3. 13:52
 64/164 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell a vakarózás, más sem szokott hetente elválni, a többségben mégis van annyi ráció, hogy megnézzék a törvényt. Ha nem vagy nincstelen senki, akkor miért nem fizeted a hiteltörlesztő FELÉT, ha egyébként igényt tartanál az ingatlan felére? Ha nem vagy nincstelen, akkor okafogyott a kérdés, fizesd ki szépen az osztrákban értetek güriző férjednek amit eddig helyetted állt és ne élj vissza azzal, hogy szereti a gyerekeit. Ha a szeretődnek volt egy egy kétgyerekes anyával összeállni, akkor gondolom lesz esze alátok tenni az egzisztenciát is, ha már te képtelen voltál erre és a 3 nejlonszatyrodra szültél a világra két szerencsétlen gyereket. Komolyan, mint anya szégyen vagy.


És de, ha ennyire járatlan vagy az életben, akkor bizony buta vagy és ha az adósságaid ellenére még te akarsz nyerészkedni azon akit megcsaltál, akkor gonosz is vagy. Ahogy ezt előttem többen és többféleképpen is leírták. Jobban jár így a volt férjed, remélem hamar talál új asszonyt, akivel ha gyereket vállal, lesheted a gyerektartás egy jelentős részét. Neki drukkolok!

2021. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/164 anonim ***** válasza:
87%
Igen, teljesen ez jött le. Mert azt mondod a gyerekeid miatt tartasz továbbra is igényt a házra (annak ellenére hogy nem tudod fizetni), holott úgyis ők orokolnenek egyszer az apjuk után.
2021. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/164 anonim ***** válasza:
87%

Egy kérdés: azt írtad, hogy fizessen tartásdíjat, hisz övé is a gyerek. Ugyanezen utóbbi érv alapján, ha övé is a gyerek, mi lenne, ha ő vinné a gyereket, hisz ugyanannyi joga van hozzá, mint szülő?


A hitel aspektust és egyéb vonulatokat már sokan megírták, azonban a fenti kérdés valahogy nem jött még elő...

2021. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/164 A kérdező kommentje:

Mert szerintetek,nem jár gyerektartás?!Azt mondtam,hogy fele ház is,gyerektartas is,de fizetni nem?!

Koszonom a válaszokat.Sokat segitettetek,kicsit világosabb lett!

2021. jan. 3. 16:27
 68/164 anonim ***** válasza:
63%
Nem a gyerektartásról van szó, nem kell csúsztatni. Érzed te is, hogy nincs igazad... Szóval ha nem vagy nincstelen, miért is nem fizeted a lakáshiteletek felét? Mennyi lehet a törlesztőtök egy 10-15 milliós ingatlannál? Max. havi 100 ezer, ha jól sejtem. Elmentél úgy 2 gyerekkel, hogy nem tudsz kifizetni havi 50 ezer forintot egy ingatlanért, aminek egyébként szeretnéd a felét? Jól írták előttem, ha az egész ház a férjedé lesz, a gyerekeidet akkor sem éri kár, hiszen ők öröklik. Akkor mi a problémád? Kéne egy kis pénz, hogy dúskálhass a szeretőddel a férjed zsírján? Rémisztő, hogy ilyen nők gyereket nevelnek. Csak abban reménykedem hogy a férjed felfogad egy pitbull ügyvédet és a gyerekeket is elpereli. Amilyen észlény vagy, sikerülni is fog.
2021. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/164 A kérdező kommentje:

#68 pont annyi amit mondasz.Most albérlet kaució stb.Uj élet,mert nem viszek el semmit.

Ezért nem tudok most fizetni,azaz felajanlotta,hogy most hagyjam.De mondtam vissza adom ahogy tudom.

2021. jan. 3. 18:01
 70/164 anonim ***** válasza:
80%
B+, nem tudsz havi 50 ezer forintot kifizetni egy ingatlanért, de elugrálsz? Mondd, te a szeretőd farka mellett azért gondoltál a gyerekeidre? Normális vagy? Az meg hogy nem vittél el semmit... Mégis mire gondolsz, a kenyérpirítóra? Hűha... Figyelj ez nem úgy megy hogy az ember először egzisztenciát teremt és utána vállal gyerekeket? Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy neked nincsen egzisztenciád... Egyébként mi van a kanoddal? Az nem segít? Vagy csak szexre voltál jó? Anyagilag vállalni a felelősséget már nem? Hahahaha! Ennyit érsz, jól járt a férjed :D
2021. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!