Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Benneragadni egy rossz házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneragadni egy rossz házasságban csak azért mert ciki a válás? Mi az a dolog/tett, aminél nem gondolkodnátok a váláson?

Figyelt kérdés
2021. jan. 5. 16:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%

Ez így van, sokan hiába 40-es 50-esek "cikinek" tartják a válást. Jajj mit szólnak majd hozzá az emberek...

Jajj a gyerekek nem akarják...jajj akkor a gyerekek miatt együtt maradunk...

Jajj olyan sok idő és sok üggyel jár ---> lustaságból sem szoktak szakítani.


De ami a legjobb....ÚÚÚRRR Isteeen mit fogunk mondani minden héten, hónapban nyáron karácsonykor boldog tökéletes családi képeket töltünk fel facebookra....mi lesz ha kiderül, hogy az nem is úgy van??

2021. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem soha nem érdekelt az emberek véleménye, úgy élek, ahogy nekem jó. Ha valaki azért csinál vagy nem csinál valamit, mert jaj mások mit gondolnak, az egye meg, amit főzött🤷🏼‍♀️
2021. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

“Tisztelettel kérdezném azoktól, akik egész életükben azon aggódtak, hogy mit szól majd a falu népe, hogy végül mit szólt?”


Nem gondolkodnék, ha megcsaltak volna. Gondolkodok, mert nincs se szenvedély, se nevetés, se egy hullámhossz.

2021. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%
Ma már nem ciki a válás. Ez régen volt szégyen, főleg a nőknek. Akkor is, ha a pasi volt a ludas. De ma már szerintem csak faluhelyen botránkoznak meg ezen. Ott sincsenek jó házasságok, de erősebb a hagyomány.
2021. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha végleg elromlik, nincs mit tenni. Benne ragadni abban az energiahiányban, amit okoz?! Na, nem!


Egyik ember se bántsa a másikat! Még véletlenül sem!

2021. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
35%

#5 Ja, mert a valassal nem bantod meg a masikat, okos...


Szerintem meg komolyabban kene venni a hazassagi eskut...holtomiglan, holtodiglan. Nyilvan igy is maradnanak olyan esetek, amikor nincs mas megoldas, de kozel sem annyi, mint a manapsag szokasos 50% koruli valasi arany. Meg azert a gyerekkel sem szep dolog kicseszni...

2021. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Ha már gyerek is van, az más!


A tartós feszültséget átérezni sem egy leányálom a gyereknek/gyerekeknek! Sem kiabálás, sem haragtartás, sem bizonytalanság minden percet/órát illetően...

2021. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindig úgy éltem az életem ahogy nekem jó, mások véleménye hidegen hagy.

A házassági eskü fontos számomra, de van az a pont amikor már szerintem nem éri meg benne maradni.

Mi túl vagyunk már munkahelyvesztésen ( külön külön és egyszerre is), anyagi problémákon, betegségeken amik alatt pl az intim együttléteket is hanyagolni kellett annyi időre ami nekünk, a szexuális aktivitásunkhoz képest hosszú idő volt. Ezeket gond nélkül végig csináltuk együtt, egymást támogatva, az eddigi együtt eltöltött 11 évünk alatt.

De ha duvább dolgok történnének, olyan ami alapjaiban dönti romba az egész kapcsolatot, bizalmat, szerelmet, Pl megcsalás esetén biztos hogy elválnék. És akkor is, ha fizikai- lelki bántalmazás történik.

2021. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Miért válnál el megcsalás esetén, ha már ennyi mindenen túlmentetek?
2021. jan. 5. 18:20
 10/25 anonim ***** válasza:
26%
4:Ma is ciki a válás főleg egy 6-8 éves házasság esetén mert ez 2 béna emberre vall akik képtelenek alkalmazkodni egymáshoz nem képesek kommunikálni nem tudnak problémát megoldani.Ha pedig gyerek vagy ne adj isten gyerekek is vannak az pedig ultragáz.Az ilyen selejt emberek maradjanak örökre egyedül!Faluhelyek pedig nincsenek.Vannak falvak kisebb és nagyobb városok de képzeld 2021 van mindenütt.Seholnem lovon közlekednek már és nem hátrafelé nyilaznak a szomszéd törzsekre.Olyan buták a fővárosi emberek hogy már nekem fáj.34-F
2021. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!