Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Covid idején milyen programoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Covid idején milyen programokat csináljunk a láthatásra?

Figyelt kérdés

Már mindent un... a falat vagy a tv-t nézni jobb esetben elég unalmas.

5 éves kisfiúról van szó , az apuka és én az új párja ...

Szeretnék kitalálni valami jót


2021. jan. 8. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vigyétek el szánkózni 😊 Én kisfiam is 5 éves.
2021. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol laktok, de nézzétek meg a környéken. Veszprém megyében nagyon szép kis hó esett.

1-es vagyok

2021. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Társasjáték, unó, puzzle, ezeket lehet együtt játszani az egész családnak. A diavetítő egy 5 évesnek a csoda, és sokkal jobban élvezik, mint a mesekönyvet. Elég borsos ára van, de lehet, hogy tudtok kölcsön kérni. (Nekem még megvan az enyém! 😊)

Séta, játszótér? Tud már biciklizni, görkorizni, rollerezni?

Csinálhattok repülőt, papírsárkányt. Menjetek ki fotózni. Csináljátok videókat.

5 évesen neki a legfontosabb, hogy vele töltsétek azt a hétvégét, minden programot imádni fog, hidd el.

2021. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bunkerépítés, en imádtam gyerekkoromban.

Gyurmázás.

Sütés.

Puzzle

Társasjáték

2021. jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket.

Borsodban lakunk itt nincs hó ( még egyenlőre )

2021. jan. 8. 12:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet egy gyereket hosszú évekig kéthetente hétvégén állandóan szórakoztatni, ha otthon lakna sem menne ez. Nyilván csináljon az ember értelmes, hasznos elfoglaltságokat, mozduljon ki, de most senki sem mehet, minőségi együtt töltött időt meg nem csak múzeumban lehet abszolválni. persze, rossz, hogy zárva minden, de a családban nevelkedőket sem feltétlenül vonszolják folyton múzeumba, meg mit tudom én, akit meg mésis, mert aktív család, most nem mehetnek ők sem.

Ez lesz hosszú évekig, ha a láthatás mindig múzeum, meg állatkert, merg játszóház, az nagyon frankó, de egy teljesen torz értékrendet közvetít a gyerkenek, mert apával sem kell, hogy mindig szórakozás legyen az élet, el kell tudnotok lenni együtt teljesn átlagosan is, sétálgatva, trásasozva, bújócskázva, beszélgetve, gondolom az anyja sem szórakoztatja otthon non stop 24. Ez a covidos bezártság mindenkinek rossz, de kimozdulni bármikor ki lehet, ha nincs extrém rossz idő, mindenhol vannak kirándulóhelyek, utána lehet akár közösen otthon pizzázni, vagy megsütni magatoknak, megnézni együtt egy mesét, kártyázni, stb...

nálunk is hasonló a felállás, bár mát nagyok a gyerkek, a kezdeti lelkesedés után hamar rájött az exem (akivel a mai napig jóban vagyok, az új párját is nagyon kedvelem, szeretik kölcsönösen a gyerkekkel egymást, aminek nagyon örülök), hogy nem jó buli a láthatásokból állandó partit csinálni. Úgy járnak a gyerkek hozzájuk, mint haza (mondjuk sűrűbben is, mert ha vinnék őket máskor, vagy mennének maguk megbeszéljük és ha nem ütközik akadályba rugalmasan kezeljük mindannyian), ugyanúgy vannak kötelzettségeik ott is, tanulni is kell, vagy azt ami épp akkor szükséges, töltenek időt ugyanúgy otthon is, ahogy egy átlagos család, nem bóklásznak kényszeresen, csak azért mert ott vannak a gyerkek, akikkel amúgy én is megyek épp eleget, szeretnek néha tényleg lazulni és pihenni ott náluk is, mint itthon tennék.

Egy ötéves nyilván más törődést igényel, ők könnyen unatkoznak, de a közös játéknak covid alatt sincs akadálya, a lehetőségek végtelenek, attól függően mit szeret a gyerek, hiszen sok ekkorka nincsen el tartósan magában és ezt nyilván nem is várja el tőle senki,

2021. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze nem kell mindig program de mi egyszobás lakásban lakunk jo néha menni ide oda. Meg legtöbbször hétvégére szorul a program mindenképpen hiszen hétköznap ovi ha nagyobb lesz suli van, csak a hétvége van kikapcsolódásra. Nem lenne jó ha csak az apjával tvzne vagy épp velem ha az apja dolgozik.
2021. jan. 8. 12:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Valami egyszerűbb állatot lehetne venni, pl halat. Csak ne aranyhalat.
2021. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, igazad van, az nem túl nagy tér, meg hát programok is kellenek az igaz, a tévétzés valóban nem túl érdekfeszítő program... szerintem ha új helyre mentek egyet kirándulni, egy ekkora gyerkenek az is élvezetes. Nálunk míg kisebbek voltak már az is nagy szám volt, hogy a kutyával mindig másfele mentek, minden új helyet élveztek különösebb rákészülés nélkül is. Most hidegek jönnek, de tiszta napos időben lehet menni, keresssétek ki milyen ekkoráknak való kisebb túra és kirándulóheylek vannak a közeletekben, az mindannyiótoknak igazi, aktív, minőségi kikapcsolódás lenne.
2021. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sétálni mindig el lehet menni, kirándulni is (ilyen időben persze melegen felöltözve). Otthon pedig azért lehet társasozni, logikai játékokat játszani, edzeni, kézműveskedni.
2021. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!