Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Származik hatranyom abból, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Származik hatranyom abból, ha valasnal már van kezdődő kapcsolatom és én kezdemenyezem a válást?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 21:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Ha jó a másik ügyvédje, akkor igen.
2021. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Magyar vagy, és Magyarországon élsz? Akkor nem. De abból, h sok amcsi filmet nézel, abból igen. Lásd fent a kérdésed. 😊
2021. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%

2.-nak.


Pedig de. Pl.: Ha az új partner pl. büntetett előéletű, vagy drogos.

2021. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
1-es is a filmekből informálódik. 😊 Fantasztikus. Így lesz a sok gyökér...
2021. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem az amcsi filmekből szedtem ezt. Csak attól tartok akkor a férjemet fogja sajnálni mindenki, ha én válok mert mással szeretnék lenni.
2021. jan. 10. 21:21
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
És akkor mi van #3.? Nem válhatok el? Vagy nem kapom meg a részem? Vagy mi a szar?
2021. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a férjedet fogja sajnálni, aki akarja... de nem mindenki. De ez kit érdekel? Te tudod mi az igazság. Sajnálattal mit sem ér. Attól se neki, se neked nem lesz jobb, se rosszabb.
2021. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Senkit nem fogtok érdekelni. Beadjátok a válási papírokat. Ha van gyerek, lesz egy békéltető. Akartok békülni? Nem. Kb. ennyi.

Aztán beadjátok a kérelmet a folytatásra, mert ha ez nem történik meg, 6 hónap után megszűnik a válóperes eljárás. Fontos!

Mire kitűzik a tárgyalást, simogassátok össze az ügyvédekkel, hogy legyen meg a közös megegyezés. Aztán ott fél óra az egész cirkusz, felolvassák, amiben megegyzetetek, és mehetteķ haza elvált emberként.

Kutyát nem érdekli, ki kivel mikor hentergett, nem az óvoda, hogy megkérdezzék, hogy ki kezdte.

Akkor van gebasz, ha a vagyonmegosztás elhúzódik, mert mindenkinek sokba kerül. De ott se érdekel senkit, hogy ki hűtlen. Egyezzetek meg, mire mentek a bontóperre!

2021. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem 0% #9. A gyereket megkapom, mert nem én vagyok a drogos, vagy büntetett előéletű. Még ha ilyennel is henteregnék sem lenne semmi köze hozzám. Qurván jó ügyvédnek kell lenni ahhoz, h bizonyitsa hogy ilyennel kefélek, és főleg, hogy ennek mi köze van az én életemhez, meg a gyerekemhez...
2021. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az új partnerrel kapcsolatban olyat hallottam, hogy nem lakhatna az új párommal (akivel semmi baj nincs) és velem, mert nem tesz jót a lelki fejlődésének. Vagy ilyet nem mond a bíró?
2021. jan. 10. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!