Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bántatok már meg szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántatok már meg szakítást vagy válást?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyivel a szakítás után jöttetek rá erre? A legtöbben azt mondják, a kezdeti pár hét felszabadultság után lát tisztábban az ember. Illetve az is kérdés, ha valaki esetleg megbánja, utána hogy táncol vissza? Mert ha visszafogadja a párját, azzal kicsit hülyét csinál magából az egész családja meg mindenki előtt, nem? Patthelyzet?
2021. jan. 14. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg, mindegyik megfontolt volt és mindegyiknél előtte prübáltam menteni a menthetőt. Persze, voltak hullámvölgyek érzelmileg a szakítás után, amikor átmenetileg bántam és vissza akartam csinálni, de némi önvizsgálattal egyértelmű volt, hogy csak az agyam szórakozik velem, ez is a gyász része, nem kell hagyni. Aztán el is múlt, lecsendesedett és tisztázódott, hogy még mindig ez a helyes döntés.

" Mert ha visszafogadja a párját, azzal kicsit hülyét csinál magából az egész családja meg mindenki előtt, nem?" - Bocs, de ez az egyik legócskább kifogás amit valaha hallottam. Kit érdekel, hogy mit szól a család meg mindenki? Ez a felnőtt kategória.

2021. jan. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Én mentem el szakítani az exemhez. Megbeszéltünk mindent, utána 1 hétig igen jól éreztem magam, majd kb 3,5 hónap katasztrofális időszak következett. 1000x megbántam a dolgot. Ezen a héten "megvilágosodtam" (nem volt megcsalás a dologban). Ezután ha pénzt adnának se jönnék vele újra össze. (a szex más dolog😀)
2021. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosem bántam.Azt nem mondom, hogy utána nem éreztem kicsi szorongást, hogy inkább visszacsinálnám. De ez teljesen normális érzés, mert egy történet itt lezárult.Inkább tiniként volt nehéz tovább lépni. De nálam sosem ok nélkül történt a szakítás. És ha egyszer úgy láttam jónak, hogy akkor lépjünk tovább, akkor emlékeztettem magam mindig, miért szakítottunk és miért nem akarom ezt újra.

Egyik barátnőm folyamat enged ennek a szorongásnak és sokadszorra is képes szakítani ugyanazzal a személlyel, de ez mindig zsákutca. Amit nem lehet kapcsolatban megoldani, azt nem fogja megoldani pár hét szakítás.

Továbbá, amint le tudtam lélekben zárni a kapcsolatot, és tovább lépni, mindig sokkal jobb volt a következő szerelem, felrázott, új oldalamról ismertem meg magam... szóval egyik szakítást sem bántam meg soha, mert oka volt. És életem új szakasza mindig izgalmasabb lett mint az előtte lévő.

2021. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A visszatáncolás inkább a megszokásról szól! Nyilvánvalóan hiányzik a másik, de a szakításnak mindig oka van, ami legtöbbször nem múlik el.

Lehet 100x újrakezdeni, ha mindig ugyanoda lyukadtok ki, akkor csak az idő vesztegetése.

2021. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem amúgy is pont az elején volt, hogy még hiányzott a másik, de idővel amint elmúltak az érzelmek és tiszta fejjel tudtam visszagondolni, már egyértelmű volt, hogy jó döntés volt a szakítás, mert nem illettünk össze és nem volt jövője a dolognak, csak időhúzás lett volna tovább benne maradni.
2021. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szakítasz, akkor napok vagy hetek múlva teljesen normális, hogy azt érzed hiányzik. És akkor elkezdesz gondolkodni, hirtelen megszépülnek az emlékek, és az jár a fejedben, hogy jaj hát végül is én sem viselkedtem mindig tökéletesen, jaj hát nem is volt olyan rossz......de, rossz volt. Ilyenkor kell kitartani a döntésünk mellett.
2021. jan. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Férjemre kb.1evvel később jött, hogy vissza menne az előző feleségéhez mert hiányzik neki a sok beszélgetés, együtt töltött ido. (10 évig voltak házasok)


Engem 1 eve ismert mikor teherbe estem védekezés mellett, így mikor megszületett a közös gyermekünk elvett feleségül. Azóta nem mondta, de gondolom hiányzik neki, mert hosszú időt töltöttek együtt, ha nem is szereti már, ragaszkodás lehet van kettejük között. Nem találkoztak a válás óta.

(Másik házasságban nem született gyerek tervezés mellett sem, ezért is romlott meg főleg)

2021. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
20 év után váltam gyerekekkel. Szerintem mindig hiányozni fog, talán bűntudatom is marad, hiába volt végül ő a hunyó (egy év titkos viszony után lebukott, kiraktam, odaköltözött). Szóval az eszemmel ez volt a kisebbik rossz és tudom, hogy nem bírtam volna tovább vinni a zsákját. Biztos lett volna még olyan pont, ahonnan visszafordultam volna, de ő egy évvel később kapcsolt, amikor rájött, hogy máshol se jobb, sőt... Addigra meg nekem is volt más (remélem, minimum a következő 20 évre:)). Meg lehet tanulni ezzel is együtt élni, mint valami heggel, ami nem annyira illik az idilli énképbe, ezért nehéz megbarátkozni vele, hogy marad - mégis a részünk, így ciki vagy sem, egészségesebb felvállalni.
2021. jan. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!