Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Minden nő ilyen, hogy elkezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő ilyen, hogy elkezd támadni mégha ő is volt a bűnös fél?

Figyelt kérdés

4 éves kisfiunk van. Feleségemmel 10 éve vagyunk együtt. Ő nagyon pörgős típus, szereti a nagyvárosi irodai környezetet, hogy ő az xy forgalmas téren dolgozik ahol kijárnak a munkatársakkal kávézni, ebédelni, stb. Ezt a járvány tönkretette neki. Sokat kellett otthon maradni, de végül megoldottuk, hogy ha nincs óvoda vagy bármi, akkor Anyukám van a gyerekkel. Ő a helyzet miatt kényszernyugdíjas lett sajnos.

Azt terveztük meg nagyon pontosan, hogy a 2022-es évet külföldön kezdjük már. Munkahelykeresés, lakáskeresés, kapcsolatok felépítése mind megvolt már, nem csak álmodoztunk. Hivatalos papírok intézését is elkezdtük már. Ő jobban akarta mint én. Nagyon kedves volt velem, fel volt dobódva hogy mi megyünk külföldre lakni. Aztán most kiderült, lebukott, hogy a vírus alatti munkábajárás alatt összejött a főnökével. A kifogás az volt, hogy csak páran jártak be az irodába és sokkal belsőségessebb volt a légkör, hogy minden felfordult és nem a bevált rendszer szerint éltünk (gyerek reggel óvodába, mi munkába, babysitter/nagymama hozza haza a kicsit, 18-kor otthon együtt, vagy ha céges esemény van akkor csak egyikünk). Azt mondja, hogy nem bírta elviselni hogy hetekig/hónapokig a nyakán voltunk összezárva, hogy neki úgy kellett dolgoznia, hogy a zsivajt hallgatja egész nap és mackónadrágban van, nincs miért felöltözni, sminkelni.

Először sírt és könyörgött, majd amikor nem bocsátottam meg azonnal, másnapra átment támadásba. Nem szól hozzám, kitett engem a nappaliba, a gyereknek is ellenem beszél. Mintha én csaltam volna meg! Tisztára mint a filmekben a megcsaló férfivel, úgy viselkedik velem. Legújabb dolog, hogy ő nem is akart elköltözni és hogy a gyerek nem is az enyém hanem a főnöké. És hogy a bíróságon dns tesztre fog kötelezni és majd megállapítják, hogy nem láthatom többet a fiamat mert nem én vagyok az apja. Teljes támadásba ment át. Az utóbbi heteket már Anyámnál töltöttem inkább. Érdekes módon most nem kell a gyerekre vigyázni már, hogy nem vagyok otthon, megy neki és a home office is.

Egyszerűen nem értem, hogy miért még neki áll feljebb? Hogy játsza mindenki előtt a megcsalt nőt? A szomszédoktól tudom, hogy ők is azt hitték, én mentem el valami fiatal csajszival. Mert arra lehetett következtetni ahogy viselkedett velem. Szerintem még ezt is mondja másoknak!

Minden nő ezt műveli mégha ő is volt a megcsaló fél? Mi a franc baja van? Egyszerűen nem tudok ezzel mit kezdeni. Egyik nap még mosoly, közös tervek, másnap meg kb én kérjek bocsánatot amiért megcsalt engem.


2021. jan. 18. 09:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem minden nő műveli ezt, hanem csak a te elmebeteg párod.

Ne hagyd magad, az le van kakkantva hogy másoknak mit mond rólad, te a gyerekért küzdj, ha a tiéd!

2021. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

vegig se olvastam ezt a bullshitet: nem, nem MINDEN no ilyen.


az ilyen kerdeseknek eleve nincs semmi ertelme, hogy MINDEN no vagy ferfi ilyen vagy olyan-e. emberek vannak, szemelyisegek, nem a 2 nem szerint kell az emberek viselkedeset kategorizalni.

2021. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Ja, és örülj neki hogy megszabadultál a nőtől, egy igazi hisztérikus hárpia.

És ezt nőként írom!!!

2021. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Legjobb védekezés a támadás.

Keress egy baromi jó ügyvédet, csúnya lesz az elválás.

2021. jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nő ilyen. Tudom, hogy neked ez most nagyon fáj, de kérlek azért ne általánosíts. Én a helyedben, amit először tennék, az mindenképp az apasági vizsgálat. Még a bírósági hercehurca előtt jobb lenne túlesni rajta. Vannak magán laborok is, ahol megcsinálják, igaz kissé költségesebb, de szerintem jobban veszi ki magát, hogy ha előbb mecsinálod, mint hogy a bíróság kötelezzen rá, ha egyáltalán kötelezne, hiszen ha jól értem házasságban született a gyerek, így akár tiéd biológiailag akár nem, a bíróság szerint te vagy a vélelmezett apa. Ha a DNS teszt esetleg azt mutatja ki hogy mégsem a tiéd, konzultálj egy ügyvéddel mindenképp, mert nem lesz egyszerű lemondani az apai kötelességről, ha egyáltalán le lehet teljesen, mivel a te neveden van a gyerek, a vérrokonságtól függően gyerektartásra leszel kötelezve mindenképp. Ügyvédet keress fel.
2021. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%

A nők ilyenek.

Mindig résen vannak, hogy rácuppanjanak egy magasabb státuszú palira.

Ennek érdekében, ha nincs probléma, akkor gyártanak, csak hogy legyen kifogásuk a félrekefélésre, egy nálad nyilván magasabb státuszú kannal, és természetesen ezért is te vagy a hibás.


Dobd ki a francba.


Én egyébként ebben az egész jelenségben nem is a nőket hibáztatom, hiszen csak az ösztöneiket követik..

Azt sajnálom nagyon, hogy az utolsó néhány, nők által felnevelt férfigenerációnak az agyát átmosták ezzel az egész szerelem, romantika, hűség bullshittel, hogy becsülni, tisztelni, szeretni kell a nőt, holtomiglan-holtodiglan, mint a mesékben.

Az aljas, lopakodó feminista propaganda

Ami meg a nőknek ugyanakkor azt mantrázta, hogy legyenek szexuálisan szabadok, övék a világ, nem szégyen a f-szkörhintázás, mert megérdemlik.


Hát itt az eredménye.

A propagandára fogékony férfiak(azaz a férfiak többsége) lettek a romantikus, szép lelkű szerelmes kismadárkák, akik valami isteni lényként tisztelik a nőt, a nők meg a poligám k-úrógépek, akiknél a férfi csak eszköz a szexuális kielégülésre, és a magasabb társadalmi státusz elérésére - a férfi lett a nő, és a nő a férfi.


Férfiak, térjetek észhez végre.

Nincs szerelem, nincs hűség, nincs romantika, se boldog házasság, se semmi ilyesmi, amivel az anyátok és nagyanyátok által olvasott gyerekmesék etettek, nincs királylány, akit a sárkánytól megmentve, vagy a csillagokat is lehozva nekik majd rajongással szeret és becsül életed végéig.

2021. jan. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem minden nő ilyen, de sok. Minden barátnőmmel alap szituáció, hogy beszól, megbánt, majd várja a bocsánatkérésemet. Én sem értem ezt a logikát amúgy.

Férfiként úgy működök, hogy belátom ha hibáztam, és bocsánatot kérek, és fordítva is így képzelném el. Kulcsszó a képzelném el.

2021. jan. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nem minden nő ilyen.

De a te konkrét feleséged, hát, nagyon gáz.

De ne aggódj, harcolj a bíróságon, és akkor talán te kapod meg a gyereket.

2021. jan. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%

Egy nőnek, hogy ne legyen igaza, az kizárt. Ez alapszabály.

Tökmindegy mi a helyzet, neki mindig igaza van.

Nem egy ilyen nőrokonom van, ott van előtte a konkrét helyzet, és képes a képembe hazudni.

De ha be is ismeri, utána az isten irgalmazzon neked.


Ezek után szoktam bírni, amikor a nők 99%-a jön evvel a nárcisztikus jelzővel a férfiakra.

Az, hogy önmagukban észrevegyék a hibát.....kizárt.

És ez csak az egyik tulajdonság a sok közül.

2021. jan. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Egyetértek 7-essel: (talán) nem minden nő, de elég jellemző ez a hozzáállás.

Mondjuk a te eseted annyiból más, hogy feleséged egy tudatos stratégiát követ, amihez te sajnos asszisztálsz. Miért hagytad el a lakást? Kettőtöké, nem? Én még a hálószobából se mennék ki. Menjen ki ő, ha ő nem bír velem egy ágyban aludni!

Add be a válópert és mondd meg, hogy ha kifizet a lakásból, majd elmész. Ha nem, akkor meghirdetitek, és az árán osztoztok.

A gyerek meg nyilván tőled van, tehát jogod lesz a láthatáshoz. Arra azért készülj fel, hogy abban is ott tesz keresztbe, ahol tud. Legyél pontosan tisztában a jogaiddal, és hogy hol tehetsz panaszt, ha azt nem biztosítja a gyereked anyja. Beszélj pszichológussal, vagy dolgozz ki stratégiát, hogyan védekezz az ellen, ha a gyereket tudatosan ellened akarja nevelni (mert hogy így lesz, arra mérget vehetsz). Ha nem is tudod ezt teljesen ellensúlyozni, de legalább részben.

2021. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!