Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért van manapság egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság egyre több válás a friss házasok körében? Mik a leggyakoribb okok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 22. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Akiket én ismerek nem általánosítás csak tények : gyerek után váltak

Egyik akarta másik nem ...

Gyerekkel nem törődött az apa az anya szerint

2021. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Meggondolatlanul lépnek házasságra.

Fiatalok, így azt hiszik, hogy a jó szex mindent megold.

2021. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Statisztika van róla?


Egyébként nem tudom miről beszélsz, én 91-ben születtem, akkor például mire iskolába mentem, a fél osztály szülei elváltak már. Az enyémek is. Akkoriban mindenki gyereket csinált 20-23 évesen, aztán 30 éves korára elvált.


Én most vagyok 30, de nem jellemző egyáltalán a válás az ismeretségi körökben, szerintem vagy 2 párt ismerek, akik elváltak.

2021. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noren1989 ***** válasza:
61%
A leggyakoribb ok a hàzassàg maga.
2021. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint 3/4 te ilyen tökéletes közösségben élsz..


Olyan válaszokra voltam kíváncsi, amilyeneket az 1-2-es írt, nem mint a négyes..

2021. jan. 22. 18:36
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Egyik válási ok, csak a nő akart gyereket és férfi nem akart gyereket.
2021. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Nyugodtan lehet lepontozni; sok idióta van együtt évekig úgy, hogy a csaj epedve várja a leánykérést, a pasi meg vár, hátha jön egy jobb is. Aztán jobb híján összeházasodnak. Itt már borítékolható, hogy válni fognak, mert a kapcsolat évek óta is legjobb esetben a "langyos fosh" jelzővel illethető. A csaj hisztizik, mert a házasságtól nem lett jobb a pasija, ugyanúgy bunkó/megcsalja/nem akar gyereket/lusta/iszik/stb. A pasi kiakad, hogy esküvő után egyből hárpia lett a csaja.

Ezt szokták megfejelni egy gyerekkel, mert az majd összetartja őket.

És ez után válnak.

2021. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon sok válásra ül a #7 válasza!
2021. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tehát lényegében ezekben a kapcsolatokban már a házasság előtt is problémák voltak( pl. megcsalás), és az esküvőtől várták a csodát. Aztán persze rájönnek, hogy ez csak illúzió, és akkor jön a válás..?
2021. jan. 22. 19:56
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

A kérdésfeltevés rossz.

Azért váltak el, mert nem voltak jók együtt, belebuktak az első komolyabb felmerülő problémába.

A kérdés inkább az, hogy miért házasodtak össze?

2021. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!