Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért nem értik meg azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg azok a nők, akik megcsalás miatt válnak, hogy attól még őket szeretjük?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 18:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Remélem, szeretetem jeléül kasztrálhatlak is. Nekem az jelenti a szeretetet, tudod.
2021. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Ne áltasd magadat, mert nem szereted. Ha szeretnéd, nem okoznál neki szándékosan ilyen nagy fájdalmat.

28/F

2021. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
99%
:D jaj de kis cuki, lapátra tettek?
2021. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
A tetteidnek következménye van. Ha felrúgsz egy egyezséget, mit sír a szád?
2021. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Mert egy féreg vagy. Dehogy szereted, csak kényelmes hogy van egy fix nő, meg mellette 1-2 másik. Aztán ha a szerető nem jön be, még mindig ott a feleség, a kényelmes éelt.
2021. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
A férfiak csak a farkukat szeretik. Ennyi.
2021. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Süket duma, aki csal az nem szereti, tiszteli a feleséget. Menni akar a kapcsolatból, de rettentően gyáva és marad, de csak addig amíg ki nem derül
2021. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Mármint hogy szeretitek HASZNÁLNI. Házicselédnek, diszpécsernek, ügyintézőnek, stb.
2021. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
15%

Mert csak önmagukból tudnak kiindulni és egy nő két okból csalhat meg egy férfit.


1. Ha sosem szerette, csak érdekből volt vele, olyankor már előre megfontoltan tervezte, hogy ha bejön 1-2 jó pasi, akkor azokkal majd titokban kalandozik. (tudatos hipergámia)


2. Ha valaha szerette, de már kiszeretett belőle, esetleg jött egy még nagyobb szerelem. (ösztönös hipergámia)


Ráadásul a média is annyira feminista, hogy csak a női oldalt erősíti, el nem tudják fogadni, képzelni, hogy egy férfi simán tud szexelni úgy más nőkkel, hogy szereti a párját és még csak jobb nőnek sem kell lennie, elég ha más.


Ahogy a kedvenc ételedet is ugyanúgy fogod szeretni, ha néha eszel mást is.

2021. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

9: Én már attól rosszul vagyok, ha kicsit idegesebbeb szóltam a páromhoz, mert nem akarom, hogy rosszul érezze magát, nemhogy még a háta mögött megalázzam és átverjem... A barátaidat meg a családodat is bántod és átb***of?

Fogalmad sincs a valódi szeretetről.

2021. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!