Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem 2-3 éve érez valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 2-3 éve érez valamit egy nő iránt, érthető, ha már válni szeretnék? Azt mondja, nem szerelem az. Hát akkor mi a fene?

Figyelt kérdés

Ilyen hosszú ideje tart ez, tudom... de van több gyerek. Miattuk.

De oda jutottam, hogy ennyi volt.

A testvéremről van szó.

2,5 éve kitalálta, hogy milyen lenne egy közösségi életmód a tesómmal. Vagyis amolyan poligámia szerűség. A tesómnak baj van a házasságával és felkarolta volna.

Segítség lett volna nekünk, nekem, a háztartásban, a gyereknevelésben, stb.

Elmondanám, hogy én nagyon szerettem a tesómat, ő nem tud erről az egészről semmit. De ő nem annyira igényes ember, eléggé lepukkant, de gondolom, ez nem számít.

A férjem azt mondja, hogy tudja, hogy baj van a fejében, de nem tud mit tenni.

Azt mondja, hogy belém szerelmes, és én vagyok neki a mindene. A tesómba nem szerelmes, nem is volt, és bottal sem piszkálná, ha lenne arra lehetősége, hogy vele éljen együtt. El sem tudja képzelni, számára az a helyzet nem vonzó.

Nem érti, hogy mit érez, de valamit érez iránta.


Sokáig úgy voltam vele, hogy a férjemnek kevés a barátja, és irigyelte, hogy nekem van több is (nem sok) akikkel rendszeresen kapcsolatot tartok. És neki az én tesóm is egy barát volt.


De a férjem, aki így fogalmaz, hogy érez iránta valamit, együtt szeret minket, külön a tesóm neki nem kéne...


Gondolom, itt jönnek majd a válaszok, hogy ideje akkor tényleg válni, igaz?



2021. febr. 12. 16:25
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg szerelmes belé, és bőven meghúzná a testvéredet. De nyilván ezt így nem mondhatja a szemedbe.
2021. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Azt mondja, hogy elmondaná, ha az lenne. De lehet, hogy neked van igazad... sőt...
2021. febr. 12. 16:30
 3/41 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem szerelmes bele, csak szurni akarja. Amugy van 1 csomo praktikum egy ilyen egyuttelesben, de kicsit para, hogy pont a tesoddal gondolta, nem vmi random csajjal.
2021. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
köszi neked is a választ. Ja, praktikum van, ha mondjuk nekem lenne egy másik pasim... ja, azt tudnám már én is élvezni... :)
2021. febr. 12. 16:38
 5/41 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem teljesen mindegy mit akar... a kérdés te mit akarsz?

Most gondolj elsőkörben arra, hogy bármi opció lehet. Pl jön a jótündér és amit kívánsz teljesül. Akkor mi lenne a szíved vágya?

2021. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

akkor az, hogy legyen minden olyan, mint régen... amikor még nem állt elő ezzel a hülye ötlettel.

De mivel ez nem lehetséges, nem tudom, őszintén, nagyon félek újrakezdeni, de folyamatosan megyek tönkre... érzem. Ez így nem maradhat. Két naponta ezzel a dologgal álmodok, azért ez jelent valamit. hogy mennyire megvisel ez engem. Türelmes voltam, de most azt hiszem kinyitnám a számat.

2021. febr. 12. 16:40
 7/41 anonim ***** válasza:
92%
mindenkepp nyisd ki a szadat. de azert a szajkinyitas es a valas kozott eleg szeles a megoldasok szama
2021. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
volt már ez téma, volt vita már, de most inkább lázadnék már.. nem bírom tovább ezt a lelki nyomást. Végigasszisztálni az ő elmebetegségét... amúgy egy nagyon rendes, jó emberről van szó. Nem egy macsó, szoknyavadász, nagydumásról.
2021. febr. 12. 16:42
 9/41 anonim ***** válasza:
92%

Persze elmondaná...

Szerintem csak hülyének néz.

2021. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is nyisd ki a szádat. Nyugodtan beszéld meg vele.

De jó dolog a történetben, hogy a férjed legalább elmondta azt. Sokan csak sunnyítanának te meg tudatlanul élnél tovább.


Amúgy ha oda vennétek a tesód akkor mit kezdene a helyzettel?

2021. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!