Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváljak-e a férjemtől? 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak-e a férjemtől? 3 gyerekünk van. De rossz már az egész házasságunk.

Figyelt kérdés

Egy totálisan negatív ember, mindjárt leírom, miért. Én a 3 gyerek mellett dolgozom napi 6 órában, tanulok, a jogsit a 3 gyerek mellett szereztem meg, és semmilyen káros szenvedélyem nincs. Itthon hétvégente főzök, a háztartást intézem, a nagyobbakkal tanulok, és mindemellett esténként majd minden este tornázom, eljárok futni.

Szórakozás, utazás, nyaralás szinte soha nincs. Mindig csak a munka. Ráadásul eladtuk most a házunkat, költözni és felújítani fogunk, segítségem, segítségünk semmi nincs a 3 gyerek mellett, nagyszülői segítség is minimális.

Ennek ellenére soha semmilyen elismerést, pozitív elismerést, megnyilvánulást nem kapok a férjemtől. Egyik este tornáztam, ő közben nyomta a telefonját az ágyon, és arról beszélgettünk torna közben, hogy a 27 éves csaj, aki online adja le az edzéseket, hogy ugrál. És én 16 évvel idősebben ugyanúgy ugrálok (igen, 43 vagyok, és kb egy 15 éves mozgásával rendelkezem). Aztán erre mondja a férjem, hogy majd megnézi 20 év múlva, hogy ez a csaj is hogy fog ugrálni.

Aztán egyúttal mondtam én is, hofy elképzelhető, hogy én is még 60 évesen is így fogok ugrálni.

Erre a reakciója: "Ha bele nem tol egy kamion addig az árokba"...

Ez annyira rosszul esik hogy ezt mondta, hogy mondtam is neki, hogy szerintem részemről itt a vége, és kezdjen abban gondolkodni, hogy ő külön lakjon tőlünk.

Amúgy 20 éve vagyunk sajnos együtt, sosem volt igazán jó, de nyilván voltak jobb, rosszabb periódusok.

Igen, a 3 gyerek van, ez van.

De mint férfi sem tetszik már, totál férfiatlan, 20-25 éve még bodyzott, sportolt, jól nézett ki, de ő is sokat doldozik, rengeteget dolgozik és mellette csak kifogásokat talál, miért nincs ideje meg kedve bármit is mozogni. Szarul néz ki, nemhogy lapos lenne a hasa, hanem inkább gömbhasa van, én meg 43 évesen tényleg maximalista vagyok magammal szemben is,nem iszom szinte soha alkoholt, nem dohányzom, soha egyetlen energiaitalt nem ittam, nem kávézom, egyetlen káros szenvedélyem van, szerwtem a csokit,sütiket. De sajnos ezeket sokszor bánatűzőnek eszem. És nem is vagyok csúnya sem, egy átlagos kinézetű, vékony, sportos nő vagyok, 15-20 éves fitt szervezettel, és tanulási, fejlődési szándékkal.



2021. febr. 13. 09:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

"Kezdjen abban gondolkodni, hogy ő külön lakjon tőlünk."


Erre mi volt a reakciója?

Ha nem szereted és nem érzed jól magad mellette, akkor felesleges húzni a dolgot, de ha még érzel iránta és ő is vevő a változásra, akkor azért érdemes lenne elbeszélgetni, akár szakemberrel is..

Kíváncsi lennék ő hogy látja a helyzetet, tudna-e/akarna-e változtatni.

2021. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%

Számomra kristálytiszta a kép: most szembesültél vele, mennyit érsz a piacon. Ugyan még az egyetlen káros szenvedélyed-hibád is más miatt van, de valójában a kutyának nem kellesz.


Ez van, vége a hercegnő-létnek.


F, 42

2021. febr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

De mondjuk nyilván én sem vagyok tökéletes, megvannak a rossz tulajdonságaim nekem is, elég veszekedős vagyok itthon, igyekszem rendre (is) nevelni a gyerekeimet, de sokszor türelmetlen vagyok és olyankor kiabálok, felbosszantanak, amikor már századjára mondok valamit és olyankor azért tudok kiabálni, sokszor elég csúnyán is. Sajnos sokszor vagyok szomorú, nem érzem magam boldognak ebben a házasságban, nincs jó munkahelyem sem, és ezt vetettem egyik nap is a szemére, hogy ha már a munkahelyemet utálom, legalább jól esne, ha itthon megpihenhetne kicsit a zaklatott lelkem, ha érezhetném, hogy szeretetet kaphatok.

De mivel ez nincs, sokszor úgy érzem, hiába tornázom, hiába vagyok fitt, ha lelkileg roncs vagyok, ráadásul még így mérgezzük a gyerekeinket is. Sokszor úgy érzem, hogy hiába próbálom "normálisan" vinni a hétköznapokat, ha szeretetet, támogatást, elismerést nem kapok, nem fogok sokáig élni. Sokszor depressziósnak érzem magam, pont azok miatt amiket leírtam, mostanában a szívem is beugrál, mintha ritmuszavarom lenne. Bár kivizsgálások voltak és mindent rendben találtak, de mégis néha úgy "bedobbangat". Sajnos apukámnak is ritmuszavara volt, egyszer újra is kellett éleszteni. Sajnos ezért félek az örökletességtől. Csak ha itthon megnyugvást, szeretetet érezhetnék, úgy gondolom, hogy minden jó lenne.

2021. febr. 13. 09:27
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Ebből amit leírtál kicsit az jön le mintha neked lennr kapuzárási pánikod. Egy onkine fiatal csajjal versenyezteted magad és nem engedsz ah igazadból, hogy de te jobb vagy nála. Meg a férjed külseje zavar.

Kicsit mintha az oviba lennétek, felnőtt emberek tudják, hogy idővel változik a test és igen a szerelmed sem úgy néz ki mint 20 évvel ezelőtt.


Kereshetsz egy jobb testűt de idővel kidobod azt is mert már nem olyan a teste mint régen?


Nekem fura, hogy te felnőtt fejjel így gondolkodsz tényleg mintha kapuzárási pánikod lenne.


Te vagy a tökéletes amiből nem engedsz ha más nem ezt gondolja.


Szerinten fejbe szedd össze magad elsősorban utána cselekedj csak!

2021. febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%

Egyedül jobb és konnyebb lenne?

Ne akarj 20 évesekkel versenyezni!

És oké szép és jó dolog, hogy sportolsz de ha ezt a rengeteg energiát amit a sportra fordítasz fordítsd inkább a családod ra!!

A férjedre a gyerekekre! Nem veszed észre a családod az igazi érték nem az ha veszett egér módon ugrálsz majd 60 évesen is.

2021. febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Réka, itt öntöd ki titokban a lelekedet?
2021. febr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, a privátodra reagálva, maradj a fenekeden, mert se humorérzéked és a nőiesség is hiányzik a stílusodból, mellé 3 gyerekkel, nem sok esélyed lenne párt találni.
2021. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Engem privátban szid! A kettes
2021. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%
Megjegyzem a környezetemben az összes 40-es nő elkelt. Rájuk még van kereslet. Amit írtok, hogy senkinek sem kellene az az 50+ női korosztályra jellemző. Próbáld meg Kérdező! Lehet sokkal jobb lesz egy aktívabb társsal.
2021. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Én nem a férjedben látom a hibát... fordítsuk meg: egész nap dolgozik, hazaesik hulla fáradtan és onnantól vagy azt hallgatja, hogy veszekszel vele és a gyerekekkel, vagy azt, hogy te milyen rohadt csinos vagy ő meg nem is tetszik már neked. Hát nekem se lenne motivációm összekapni magam, ha tudnám, hogy arra is csak a beszólást kapnám a páromtól, aki miatt csinálnám az egészet.
2021. febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!