Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan, hogy a volt férj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a volt férj, rájött válás után, hogy mit veszített?

Figyelt kérdés

Főként ahol közös gyerekek is vannak.

Exférjem bocsánatot kért. Egy másik nő jött nála a képbe, ezért hagytam el. A gyerekekkel sem törődött szinte soha és velem sem. Minden idejét az új nőnek szentelte, aki állítólag csak a barátja.

Nagyon durva dolgokat művelt, valószínűleg nárcisztikus.

Képes egy ilyen ember tényleg őszintén bocsánatot kérni?

Nem akarok újból össze ljönni vele.


2021. febr. 16. 09:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
A férfiak képtelenek őszinték lenni. Nincs bennük semmi érzelem. Csak szex és kiszolgálás kell nekik, ezért hazudnak bármit.
2021. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem eselytelen. Amugy meg ha megcsalt mar egyszer akkor miert adnal uj eselyt neki?
2021. febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ha egyszer eldobott máskor is megteszi. Csak jól esett vo egy őszinte bocsánatkérés. De úgy érzem, ez csak színjáték a részéről. Vagy megint az érdek beszél belőle.
2021. febr. 16. 10:08
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha,ha,ha! Valószínűleg az uj nőcsklnél bizonytalanná vált a helyzete vagy rájött, hogy nálad mégis jobb volt és most vissza akarná nyalni magát.

Nekem az összes exem idióta bányrémet tudott csak felszedni utánam, valahol bánják, de leszarom, így jár aki nem becsüli a jót.

2021. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%

4

Akkor lehet, hogy te is abban a ligában indulsz nem? Aki 10-es csajt feltud szedni az nem szed fel utána egy 2-est.

Amúgy pedig a kinézet szubjektív. Ha nem lenne semmi olyan ami bejön benne, nem jött volna össze vele.

Azért van itt sértődöttség keményen:D

2021. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Pont olyan, szinte szóról szóra, mjnt ha a felesévemről írnál, kérdező.
2021. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os válaszoló elmeséled?
2021. febr. 16. 10:22
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szinte ugyanezt csinálta, csak ellenkező előjellel persze és mi nem váltunk el jogilag.

Először ki akart dobni a saját lakásomból, hogy az új krapek odajöhessen, gondolom. Aztán váljunk el, mondtam neki rendben, megbeszéljük a vagyonmegosztást, láthatást, felügyelete stb, elmegyünk ügyvédhez. 3 nap múlva meggondolta magát, én vagyok az igazi, soha nem tudna nélkülem élni etc etc, az csak egy botlás volt.

Soha nem kért őszintén bocsánatot, csak sajnálja a történteket. Most sem bízok benne, de nem csinált azóta semmit, legalábbis nem bukott le. Hát kb ez volt.

6os voltam.

2021. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
#1 A valasom utan 1 evig egyedul eltem. Nem vagyok egy elveszett ember, megoldottam a szexet. Kiszolgalasra annyira nem voltam rakenyszerulve a robotporszivo, mosogatogep, szaritogep, mosogep kombinacio mellett, hogy meg a ket gyereket is el tudtam latni, megeroltetes nelkul, amikor nalam voltak. Az a no, aki kiszolgaloszemelyzetnek es szexrabszolganak hiszi magat, az nem is lesz tobb. Aki ennel jobban ki tud teljesedni, azzal lehet tobbet is elerni egy kapcsolatban. Ertem, hogy volt sok rossz tapasztalatod, de az altalanositas, meg ferfigyulolet ugyanugy hibas gondolkozas, mint forditva.
2021. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#5

Anno mikor említett pasikkal összejöttem, még nem voltam tisztában az előnyeimmel, így szerencséjük volt, azóta viszont kinőttem a naivitásból.

A világ is változott. Az idö is eljár az ember felett... Látom, hogy kapálóznak az exeim, nem hogy 10-es, de bárilyen nőért, hogy egyáltalán legyen valaki. Aztán az van, ami jut. Persze azokat is csalják, ha épp van kivel. Vicc az egész :D :D

2021. febr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!