Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan, hogy a volt férj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a volt férj, rájött válás után, hogy mit veszített?

Figyelt kérdés

Főként ahol közös gyerekek is vannak.

Exférjem bocsánatot kért. Egy másik nő jött nála a képbe, ezért hagytam el. A gyerekekkel sem törődött szinte soha és velem sem. Minden idejét az új nőnek szentelte, aki állítólag csak a barátja.

Nagyon durva dolgokat művelt, valószínűleg nárcisztikus.

Képes egy ilyen ember tényleg őszintén bocsánatot kérni?

Nem akarok újból össze ljönni vele.


2021. febr. 16. 09:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#4

Vagy inkább csak rájöttek, hogy hiába a szép külső, ha szar a belső.

2021. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%
Biztos, csak az már normális nőt egyáltalán nem érdekel. A kapcsolatban kellett volna okosnak lenni, válni pedig nem azért kell, hogy kizsarolj a másik félből egy kis teperést.
2021. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
15%

10

Ezt kicsit azért nem hiszem el, mert a legtöbb nő a kínálatból választ és nem keres fel férfiakat kapcsolatra. Ha ennél meg megmaradunk akkor te se hiszem, hogy a legrosszabb pasit választottad, ha volt jobb is.

Minden gyanúsítgatást mellőzve. Hogy látod, hogy kapálózik valaki? A barátnőidre írogat 0-24?


Én azért nálad baromi nagy sértődöttséget érzek irányukba, sőt megvetést. Utóbbi a megcsalásból lehet, előbbi pedig abban, hogy maradtak melletted inkább megcsaltak.

2021. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

8# szerintem siman rájött h anyagilag nem boldogul valami jól, és a gyerekkel sokat kell foglalkoznia. Nem szeret teged.

Kérdező, ha úgy sejted van valami érdeke biztos van. Szerintem csak szarul all a szénája a másiknál. Ha meg nem akarsz összejönni vele újból ne gyere. Amugy ez is jó színdarab..eloadja hogy ő mennnyire banja,ami történt igy végül is őt lehet sajnalni, te meg a gonosz vagy, a te sarad minden.

2021. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Valójában igen. Szerinte én voltam a hibás, mert én hagytam el. De úgy éreztem, hogy nem kell mindent eltűrni.
2021. febr. 16. 11:17
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Na tessék mondom én hogy még téged fog hibáztatni. Hagyd a francba. Behizelegne magaz aztan megint bantana. Nem eri meg.
2021. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!