Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért ütött meg? Ekkora volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ütött meg? Ekkora volt a bűnöm?

Figyelt kérdés

Férjem hazudott rólam a kolléganőjenek. Azt mondta neki, hogy én elköltöztem tőle. Ismerem én is a nőt, messengeren kérdezte tőlem, hogy miért hagytam el. Én vissza írtam, hogy nem hagytam el, együtt vagyunk.

Férjem hazajött, többször megütött, utána könyörgött, hogy írjam meg a nőnek, hogy én vagyok a hazug.

Kénytelen voltam, féltem tőle.

Másnap reggel össze szedtem a cuccaimat és a gyerekekkel tényleg elköltöztem.

Ő azóta is tartja a kapcsolatot a nővel és annak a barátjával. Ráadásul messengeren megírta a nőnek, hogy elmebeteg vagyok.

Azóta pszichológushoz járok.

Milyen mentális betegségre utal ez nála?


2021. febr. 22. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez sima tudatos bántalmazas volt. Nem mentalis betegség hanem aljas volt.

A nővel kavarni akar vagy másikkal es teher voltál már neki.

2021. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyenre. Elmebeteg, személyiségzavarzavaros, vagy pusztán egy féreg. Ne agyalj rajta, próbáld meg túlélni és túllépni.
2021. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Akkor kellett volna látlelet. Rendőrségi feljelentés. Megkapta amit akart. Elhagytad.
2021. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Én mondjuk elmentem volna rendőrségre látleletért.


Utólag meg felhívtam volna a nőt, hogy lehetséges, hogy tanukra lesz szükségem, kérnéd majd tőle, hogy amennyiben úgy alakul jöjjön el arról tanúskodni, hogy a férjed mit mondott neki és milyen előnyökkel járt volna, hogyha abban a tudatban marad, hogy nem éltek együtt, mert megvert, hogy ezt megírd neki.

2021. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom, normális vagy? Feljelented és viszlát. .Mit gondol ez
2021. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A nő azóta is a barátja. Vagy nem tudom kije..

Minden láthatáson a képembe vágja, hogy ott volt nála a nő és a barátja, meg együtt járnak vásárolni.

Mikor együtt dolgoztak, többször elhordta a nőt is minden k.nak, meg szutyoknak. Azt gondolta, hogy a nő szerelmes belé, de hozzá tette ha mégsem akkor kivégzi. Szóval én nem értem, hogy mi baja van.

2021. febr. 22. 19:30
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Ilyennek gyereket szülni te jó isten.
2021. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te még mindig nem érted miről van szó, Kérdező!? A férjed egy vadállat! Le kellene lépned tőle!
2021. febr. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Már nem élünk együtt, ezt leírtam. Csak nem értem még mindig, hogy fordult ki így önmagából.

Nem volt ő ilyen vadállat.

2021. febr. 23. 07:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyenre utal? Komolyra, ami lehetetlenné teszi a jó kapcsolatok kialakítását. Ennyi elég. Figyelmeztesd a többieket is.
2021. febr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!