Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Azért hív fel, mert nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért hív fel, mert nincs kivel beszélgetni?

Figyelt kérdés

A volt férjem 2 naponta felhív, másfél órán keresztül meséli, hogy milyen rossz neki a munkahelyén.

Azért váltam el, mert egy állítólagos barátnő, aki régen munkatarsnoje volt, vele beszélt minden este munka után.

Mondtam neki, hogy miért nem a barátnőddel beszélsz. A válasz az volt, hogy a csaj pasijának nem tetszett, hogy napi szinten órákig beszélgetnek.

Pedig még tartják a kapcsolatot, hétvégén együtt vásároltak. Akkor miért engem vesz elő?


2021. febr. 24. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagymamám csinálja ezt, hogy felhív mindenkit, mert egyedül érzi magát. Csak egy idősebb embernél ez teljesen érthető, nála már nem.
2021. febr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Igen, azért.
2021. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, illetve azért is, mert tudja, hogy akkora balek vagy, hogy ehhez asszisztálsz. Ha ennyire zavarna akkor nem vennéd fel neki a telefont és kész.
2021. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó fej lehet a volt férjed. 😄


Ugyanúgy cseveg veled, mintha mi sem történt volna. Laza pasi.

2021. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen ugyanúgy.

De minden áldott nap, a volt kolléganőjevel beszélt. Ő volt a nagy barátnő. Még mindig az, ebből lett elegem. Még most is a barátja, csak a pasija is kezd besokallni, a csaj többet foglalkozik vele mint a párjával. Ő is ezt csinálta, fontosabb volt az a nő, mint én és a gyerekek. De ha minden nap beszél vele, meg hétvégén találkoznak, a nő pasija is ott van, akkor engem miért vesz elő?

2021. febr. 24. 12:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert unatkozik. Es ilyenkor ez nala a potcselekves. Melletted is ezt csinalta, miert valtozott volna meg? Csak most fordult a kocka, te lettel a panaszlada.
2021. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amikor épp nincs más akivel beszélhetne és unatkozik, akkor jössz te, ami elég gáz. Nem vagy ám köteles a volt férjed panaszkodásait hallgatni minden nap.
2021. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Ha meghalna, akk meg sirnál azért h bárcsak mégegyszer beszélhetnél vele. Ő is érző emberi lény, aki benned látja a fényt. Mind1 mit tett korábban, embernek kell kezelned.
2021. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem voltam fény, mikor együtt éltünk? Akkor csak a barátnője volt az isten...
2021. febr. 24. 14:15
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek durvan onbizalomhianyos emberek. A masik nemtol gyujtik be az energiakat, mert csak akkor erzik, hogy ernek valamit. A valasztott parja nem eleg neki, ennel tobb energiara van szuksege. Beszerzi, ahogy tudja. Most eppen toled, meg a fene tudja meg kitol masoktol. Te sem duskalsz az onbizlaomban, mert ugyanezt csinalod, fenntartod a kapcsolatot, mert te meg az o ferfi energiajara utazol, az o figyelmere vagysz. Lathatoan nem ezt a valaszt vartad. En ezert kerulom az onbizalomhianyos embereket, mert sosem tudsz annyit es ugy adni, hogy elerje a normalis szintet. Es amint van valami gikszer, mar zuhannak is vissza. Nem veletlenul hivjak onbizalomnak. A kulso megerosites csak ideig-oraig tart. Ennek belulrol kell fakadnia. A szedd ossze magad a legjobb tanacs, ami adhato. Te most elonyben vagy hozza kepest, mert mar tudod mi van a hatterben. Pattintsd le, nincs mar ra szukseged. Foglalkozz magaddal es a celjaiddal, arra forditsd az energiaid. Ha megvan a megfelelo szint, akkor mar masok figyelme is rad iranyul, mindig azokat az embereket keresik, akikbol sugarzik az energia, eletorom stb. Ebbol szeretnenek ok is kapni, es remelhetoleg adni is a sajat energiaikbol.
2021. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!