Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Azoktól kérdeznék, akik válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól kérdeznék, akik válás után nem költöztek szét az ex-szel, hanem egy lakásban élnek, kényszerből, vagy mert praktikus valami miatt?

Figyelt kérdés
Hogyan működik ez a helyzet a mindennapokban?
2021. febr. 25. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyik volt csajom élt így. Az ok a lakás jogi helyzete, mert szolgálati lakás volt, és elvette volna a sereg, ha kiköltözik bármelyik fél.

A pasi csak aludni járt haza, sokat melózott, meg a csajánál volt.

2021. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én már gondolkoztam rajta, de nem léptem ezt meg. Tapasztalatom nincs benne, de fejben elég jól végigsakkoztam, hogy mit nyernék a válással, ha maradunk egy házban. Igazából semmit. Akkor meg minek beadni a válást? Végiggondolva, nem lesz az rám írva, hogy elvált vagyok. Tehát ugyanúgy csak titokban lehet pasizni/csajozni, mintha az ember szerető lenne, csak épp elsősorban nem az exed elől kell titkolni, hanem a szomszédok meg az utcabeliek, meg a munkatársak, meg a gyerek óvónője, tanárnője, a gyerek csoporttársainak szülei előtt...Mert elég gáz, ha egy randin vagy egy kézfogós sétán összefuttok ezekkel a nem túl távoli ismerősökkel és nyilván nem kezded el magyarázni, hogy figyelj, mi elváltunk, annak ellenére, hogy ugyanoda megyünk haza, vagy ha elkezded magyarázni, az is gáz...ha nem, az is...

Ennél sokkal tovább nem kell gondolkozni, már ez is elég érv amellett, hogy akkor inkább nem kell elválni.

2021. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szarul. Soha többet!
2021. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőm egyetemen együtt lakott közös albiban a pasijával,előtte is együtt éltek, mielőtt felköltöztek. Hatalmas balhé után szakítottak, de a bérleti szerződés már minimum egy évre alá volt írva, tehát egyik sem adta fel a dolgot, egyedül amúgy sem tudták fizetni. Ráadásul a csajról kiderült, hogy utolsó szexkor terhes lett, hát elég kellemetlen volt, mondhatni. A hapsi kb lesz.rta a csaj a abortuszát és rámászott egy másik szaktársra. Felváltva aludtak a kanapén és az ágyban, mindig összekaptak, kizárták a másikat stb... Nagyon kellemetlen volt!
2021. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3: meddig tartott ez az a állapot?
2021. febr. 25. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Én így élek sok éve. (igaz hivatalosan nem váltunk el, de úgy kezeljük magunkat mintha ezen túl lennénk) Borzasztó toxikus együtt élni sajnos. Aki teheti, ne tegye ezt.
2021. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!