Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Abban az esetben, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban az esetben, ha a férfi kezdeményezi a válást, annak mi az oka?

Figyelt kérdés

Én azt látom, hogy többségében nők adják be a keresetet, ha akar megromlott a kapcsolat, vagy megcsalta a férj.


A férfiak ha valami nem jó, akkor megcsalják a nőt, de a házasságban bent maradnak.


2021. febr. 26. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha a szeretője szintet lépett és kapcsolati státuszba került.
2021. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Enyém nem maradt benne. Rávette a nő a válásra, koltozesre. Ennek már két éve. Azóta is sírja magát vissza, depressziós lett. De ez egy egyirányú utca.
2021. febr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

A férfiak is általában megcsalás miatt, vagy azért mert ráébredtek, hogy a nő pofátlanul feji őt, mert igazából csak a lóvé miatt van vele!

A másik ok, a punci! At köztudott, hogy a nők nagy része gyűlöli a hímvesszőt és alapjában véve a férfiakat is. A szex többnyire a beetetési időszakban alkalmazott stratégia, a mennyisége és a minősége az idő előrehaladtával szignifikánsan csökken. A férfiaknak van igényük a szexre, a nők számára inkább abúzusként megélt dolog. Így a nő a kapcsolat stabilizálódása után többé nem ad puncit! A férfi pedig sok esetben nem szerene ilyen életmódot, ahol neki nem jár semmi öröm, csak pénzkeresés, feladatok, szenvedés, tortúra, boldogtalanság és halál!

2021. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Huh 3-as, Te aztán nagyon frusztrált vagy.

Mi az, hogy a nők többsége? Találkoztál egy-kettő ilyennel egyáltalán vagy csak keserű a szőlő, mert neked nem jutott "punci"?

Képzeld közel 40 évesen, én akarom többször a "hímvesszőt" és nem a párom.

A férjem úgy csalt fűvel fával, hogy sosem mondtam nemet a szexre, és nem is csak fadarab voltam.

Felháborító a hozzászólásod.

2021. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Ráébred arra, hogy ennél a sok b...ogatásnál még az is jobb, ha saját magára kell mosnia és főznie.
2021. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Apám ment a fasza után, egy lotyó miatt dobott minket, a családját.
2021. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
6: nálunk is ez volt... bár én nem lotyóom a nőt, nem őt hibáztatom, elvégre apám k*rt félre, de tényleg bajok voltak apám és anyám közt, amiket én nem is tudtam, csak később
2021. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
*lotyózom
2021. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Megcsalt.
2021. febr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
Az az oka hogy a felesége szépsége pár év alatt szarrá fonnyadt, az SMV-je egyserűen bezuhant, míg az övé csak nőtt a korral. Az ő pénze nem öregszik az idővel, hanem egyre csak gyarapodik. Miért pocsékolná egy ilyen haszontalan vénlányra a drága erőforrásait, főleg ha még fattyúval sem tudja revolverezni. Ugyanennyiért kap fiatalabbat, feszesebbet.
2021. febr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!