Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kb mennyi idő feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyi idő feldolgozni a válást annak, akit 25 év után hagyott el az első szerelme?

Figyelt kérdés
A kapcsolatból lett 2 gyerek is.

2021. febr. 26. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az akár egész hátralevő életben tarthat.

Alkattól függ, de minimum 3-5 év.

2021. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyenfuggo. Annak sikerul gyorsabban, aki visszatalal a kapcsolatot megelozo eletehez, majd megkeresi az aktualis helyzetehez passzolo uj celokat, amit egyedul old meg. Ha ez mukodik, akkor utana mar ismet egesz emberkent kesz az uj kapcsolatra.
2021. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Huu ez nagyon durva lehet. Szegénykém.
2021. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Az már akkor rég nem volt szerelem egyik részről se.
2021. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha már gyászoltad a kapcsolatot miközben még együtt voltatok és láttad, hogy nem megy akkor viszonylag gyorsabban. Én már úgy szálltam ki a 10 éves házasságomból, hogy bőven tudtam, hogy már nem megy, már ment is félre de megbocsátottam. Így amikor kiderült, hogy megint félre ment akkor már csak a nagy kő esett le a szívemről, hogy már nem kell próbálkoznom a kapcsolatunk megmentéséért.
2021. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Soha.
2021. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim 20 év után váltak el. Előtte 3 évig együtt voltak. Elég nehéz volt, főleg szegény édesanyámnak. Még most is eléggé megviseli. Apám ráadásul sokáig elhúzta az egészet (azt mondta, hogy már beadta a válópert, aztán rá 2 hónapra kiderült, hogy még mindig nem), és sok más egyéb dolgot is csinált, ami nem könnyítette meg a helyzetet. Egy ilyen nagyon megviseli az embert. Láttam, tapasztaltam, nem egy könnyű dolog :( Szurkolok, hogy hamar túl legyél rajta. Remélem te azért majd egy kicsit könnyebben átvészeled, mint édesanyám.
2021. márc. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos már volt előjele annak, h a másik menni akar.

Gondolom a gyerekek már felnőttek.

Itt az ideje, h Te is új életet kezdj!

Persze gyászold meg, de ne fordulj be.

Barátnőmêk 20 êv után váltak, egy év után talált kapcsolatot, bár nem költöztek össze.

2021. márc. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!