Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan kezelhetném az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelhetném az alábbi helyzetett ?? (Ti mit tennétek ??)

Figyelt kérdés

Mit tehetnék akkor ha egy kapcsolatból született egy gyermek. Aki miatt bizony tartanom kell az anyukával a kapcsolatott.


Az anyukán egyre jobban veszem észre hogy másokkal szemezget az utcán miközben ott állok melette.

Van hogy számomra idegen arcok fordulnak vissza az autóval ha meglátják öt az utcán persze ha meglátják hogy ott állok melette és fogom a kicsit a kezemben akkor tovább mennek vagy valami ólcsó szöveggel rukkolnak elő.


Állandóan hivkálják online (1órában 4-5külömböző férfi és mindegyikkel elég személyesen is ell beszélget.)



Én még érzek iránta valamit(hiszen mégis a feleségem volt) és igen féltékeny vagyok azt hiszem.


Egyben igen szánalmasnak és számomra rettentően megalázónak tartom ezt a viselkedést. De nem merem fellhozni a témát mivel eléggé kellemetlennek tartom. És persze semmi értelme nem lenne ahogy ismerem őt. Max össze vesznénk és én lennék hibás.



Szóval ti mit tennétek az alábbi helyzetben?

Hogyan reagálnátok le ?


2021. febr. 26. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát igyekezz nem egy légtérben/helyen lenni vele. Ő tovább tudott lépni, igyekezz te is ezt tenni...
2021. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A kicsi 1éves 8hónapos. Egyrészt nem igen marad az anyja nélkül még. Másrészt pedig ez miatt képtelen vagyok egy helyt/egy légtérben lenni vele.
2021. febr. 26. 20:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Kemény az élet!
2021. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nőkent irom hogy nagyon gáz, még akkor is ha elváltatok. Lehet párt keresni kisgyerekkel, de azért ne fűvel-fával...szerintem.
2021. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kellett neki egy gyerek, ahhoz meg egy balek. Ez voltal te. Most a balekre mar nincs szukseg, ezt probalja tolmacsolni feled a maga modjan. A gyerekre se, mert egy ilyen idos gyerek mellett senki nem keres masik ferfit maga melle. Kiveve aki ujabb balekra gyur. Elobb utobb talal masikat. Miert alltal le egyaltalan vele? Miert kellett gyereket vallalni vele? Nem 2 perc alatt valtozott meg, ennek kellett legyen elojele.
2021. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz hogy hány emberrel áll le neked már nem sok közöd van. Tuti tőled van a gyerek?
2021. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen töllem van 100százalék. Csak még is zavar hogy ezt teszi. Hogy miért ? Egyrészt megaláz vele. Másrészt a gyerek szempontjából se jó ha heti 1nevelő apa van a képbe.
2021. márc. 2. 16:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Most erre mit vársz mit mondjunk? Nem kellett volna egy ilyen nőnek gyereket csinálni. Láttam nem egy ilyen szitut, mennek majd a viták, te az összes pasi miatt ki fogsz akadva, lesz nem egy nézeteltérésetek, aztán majd idővel neked is lesz barátnőd,na akkor majd fordul a kocka és az exed fog jeleneteket rendezni majd elkezdi tiltani a gyereket. További sok sikert😊
2021. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sajnos az én szégyenem ez. Megértem ha igazából nem tudsz mit hozzá füzni. :(

Viszont ha nrkem lessz párom őt az már nem fogja érdekelni ebben biztos vagyok !

2021. márc. 2. 17:48
 10/13 A kérdező kommentje:
Remélem ell tiltani sem fog.
2021. márc. 2. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!