Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hazudtam a biróságon, pénzbünt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a biróságon, pénzbüntetést kapok megértem, igazbol nem tudtam mit mondjak. Gyermekelhelyezésröl van szó, az ügy kimenetelét befolyásolja, hogy hazudtam?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 06:04
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindegy mit, és miért hazudtál, de az tuti hogy nem segítettél vele a helyzeteden
2008. dec. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Még az is elképzelhető, hogy téged ítélnek el hamis tanúzásért... Az ilyesmit nehezen tolerálják a bíróságon, hiszen a hazugságoddal befolyásolod a bírót, aki így esetleg rossz ítéletet hoz. Nem kellett volna hazudni, ha pedig már megtörtént, szépen viseld a következményeit!
2008. dec. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha bíróság jogerősen megbüntetett azért, mert előttük hazudtál, azt a másik fél könnyen fel tudja használni ellened, hiszen ezzel a szavahihetőséged fogja megdönteni. Ha ő azt mondja, hogy te egy alkoholista, szadista állat vagy, te meg azt mondod, hogy nem, akkor még az is lehet, hogy neki adnak igazat...
2008. dec. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Igen befolyásolja a bíró ha nem is mondja ki,de ellened lesz!
2008. dec. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazabol a korkrét ügyet nem szeretnem leirni,ez egy 2006 os dolog,tehat már VOLT.Ő állitott valamit,mondjuk az hogy drog,de nem ez!én meg mondtam hogy ez nem igaz.konkrétan rámbizonyitani nem tudja.egy tanut tud még hozni,aki mellette áll.
2008. dec. 4. 11:04
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha már a múlté a dolog, és most nem aktuális, akkor lehet, hogy jobb lett volna igazat mondani, mert így, ha kiderül, a szavahihetőségedben fognak kételkedni. Most hallgass, ha tudsz, és tényleg a múlté legyen a dolog, de azért nem használtál az ügyednek.
2008. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!