Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megtartani a volt fej nevét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartani a volt fej nevét?

Figyelt kérdés
Szerinted ciki vagy normális? Válás után megtartani a volt férj nevét, úgy hogy pl Kovacsne Nagy Mária maradsz? Időközben az exed ujrahazasodik, és a nő is Kovácsné. (Baráti társaságban történt ezért vagyok kíváncsi mennyire gyakori ez mostanság)
2021. ápr. 12. 16:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
Ciki.
2021. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Régen (most 50+ osok) nem volt ciki, sokan megtartották a férjezett nevüket. De ma már inkább ciki.
2021. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
43%
Ciki, 😀😀😀 Biztos nem akarja az exfeleseg, hogy ne tűnjön ferjezettnek.
2021. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Szerintem is az, csodálkozom miért tartotta meg... amikor meglattam az igazolványát megdöbbentem.... Pedig már kB 8 éve elvaltak.
2021. ápr. 12. 16:56
 5/29 anonim ***** válasza:
71%
Én megtartottam. Gyermekeink vannak. Akik mondjuk Kovácsok. Több évtizedet lehuztunk együtt a volt férjemmel. Ha lesz új neje, biztos nem Kovácsné Nagy Mária lesz, hanem Kovácsné Faxszopó Julianna. 🤣🤣🤣 Bocsi. 😊
2021. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
18%
5ösnek nagy pacsi! :) Én kértem Anyukámat, hogy tartsa meg apám nevét, mondtam, hogy legalább ennyi maradjon már a családunkból, és nem akartam, hogy azt gondolják, hogy zabigyerek vagyok, hogy az Anyámnak lánykori neve van.
2021. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
12%

Ma is még inkabb az a ciki ha vki 40 évesen még mindig csak kis maris.


En olyan elvalt nőt nem is ismerek aki lanynéven futna 30 felett

2021. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Plane tényleg egy anya is "csodásan"nézhet ki a tinikori lánynevével.
2021. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
7-es, én 40 felett vagyok, elváltam, újra férjhez mentem, és még mindig a lánynevemen futok. Inkább élek a "tinikori" lánynevemmel, mint Kovácsné-ként.
2021. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
#7 Elvált, 43 éves anyuka vagyok. Nemcsak, hogy a lánykori nevemen futok, hanem fel sem vettem a férjem nevét az esküvőnkön. Merthogy van nekem sajátom.
2021. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!