Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet felldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felldolgozni lelkileg ha a másik fél egy kapcsolatból ki akkar szálni véglegesen ? (Bővebb kifejtés lentebb))

Figyelt kérdés

Elvált férfi vagyok. 28eéves.

A házaságból született egy gyermekem. Na a gyermek miatt sajna képtelen vagyok az anyukát látni és rendszeresen tartani a kapcsolatott vele. Helyzet az hogy az eddigi szakitásaim során kelett 4-5hónap minimum még le tudtam zárni (végképessen) a kapcsolatott és elengedni a másik félt belülről.

Most erre egyáltalán nincs lehetőségem! Nem tehetem meg hogy 2 hétnél tovább ne lássam a gyermekem. Egyedül élek és lehetőségem sincs mással elhozatni hogy ne lássam az ex páromat.

Szóval ha időt és lehetőséget sem engedhetek magamnak akkor még is hogyan zárjam le ?? Hogyan szeressek ki belőle ??

Csinos szenvedélyes érzéki nő!

Kiváló anya és teljes mértékben az esetem. Szerelmes is vagyok belé annyira hogy ha a nevét meg hallom már a szivem a torkomban dobog.

"Vele terveztem és ő az egyetlen akit feltétel nélkül teljesen közel tudok engedni.:" Ezt sajna máshogyan nem tudom vagy tudnám irásban megfogalmazni"!


Azt még tudni érdemes hogy az ex feleségem közölte velem hogy végleg vége és esély sem lehet többet köztünk!

Próbáltam megbeszélni és megnyilni neki de semmi. Csak annyit kaptam hogy idézem " Nem lessz ugyan olyan mint régen, ki szeretem belőled és egy lejárt lemez volnék számára. Képtelen lenne szerelmes lenni belém."

A válás lassan 9hónapja történt.

Azóta szenvedek.


2021. ápr. 24. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Akkor kellett volna megbecsülni, míg ott volt neked. Most már késő bánat!
2021. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az teljes mértékben igaz hogy jobban kelett volna becsülnöm őt akkor.

De azt hozzá tenném hogy ő sem volt épp egy minta példa! De elöször is megoldást szeretnék találni.

Ell akkarom engedni ahogyan ő is engem. Ennyi az egész!

2021. ápr. 24. 09:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért valtatok????
2021. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem jöttünnk ki egymással.

És rám dobta hogy egyszerüen nem férek bele az életébe. És unalmasnak is tart. Ki szeretett belölem és ez számára végleges.

2021. ápr. 26. 12:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha végleges, akkor annyit tehetsz hogy te is kiszeretsz belőle. Rossz pillanatokra kell gondolni, azokat felidézni újra és újra.


Legjobbakat.

2021. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!