Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ezért?

Figyelt kérdés

Ha valami nem úgy sikerül, hibázol, elfelejtesz valamit, akkor a férjed kiabál, csúnyákat mond neked, van hogy idegenek füle hallatára. Ha emiatt sírtok, akkor még neki áll feljebb, hogy ezért miért kell sírni. Nem gondodolja úgy, hogy bocsánatot kellene kérnie.

Nem mindig csinálja ezt, de többször mint kellene. Mindig megígéri, hogy nem lesz ilyen, de ilyen lesz....

Nem volt mindig ilyen, már 12 éve együtt vagyunk, van 2 gyerekünk is. Úgy érzem el akarok válni, nem bírnék örökké így élni....


2021. máj. 3. 14:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Akkor elmondod neki, hogy amiért így viselkedik inkább érzed már gyerrknek magad mellette mint nőnek és ez nem mehet így tovább.
2021. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Elsősorban leülnék beszélgetni vele. Megmondanám neki, hogyha nem sikerül változtatni ezen a stíluson meg a dühkezelési problémáin, akkor válás. Ha kell, vegye igénybe szakember segítségét.
2021. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Nem válnék el mert egy ilyenhez hozzá se mentem volna. 12 napig nem jutott volna el a kapcsolatunk, nemhogy 12 évig.
2021. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szakértő, de mintha nárcisztikus lenne.
2021. máj. 3. 14:49
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Ne diagnosztizálj, az nem a te hatásköröd.
2021. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
1%

Kérdés mit rontottál el?

Nem mindegy hogy a galuska lett ragadós nyúlós vagy nem takarítottál és az egész ház lepra telep.

2021. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Legutóbb pl, nem ugrottam azonnal mikor kért valamit, vagy pl elfelejtettem felirni valamit a bevásárló listára.
2021. máj. 3. 14:56
 8/21 anonim ***** válasza:
1%
Ezt nem értem mért nem engedik meg a nők rekesz szám vásárolja a párjuk a sört?
2021. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%

A napi "a nőknek a normális férfiak kellenek" kérdés.


Értelemszerűen egy értelmes ember össze sem jönne ilyennel és az első, maximum a második ilyen helyzetnél le is lépne.

2021. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen mikor össze jöttem vele. Nyilván nem ilyen az ember mikor ismerkedik. Az utóbbi pár évben kezdődött ez. Eleinte bánta a dolgot, tényleg, látszott is rajta. De mostanában magasról tesz rá, hogy nekem szarul esik. Legutóbb mondtam neki, hogy még egy ilyen és elmegyek.
2021. máj. 3. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!