Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Épp szétmegyünk a férjemmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Épp szétmegyünk a férjemmel. Más is így élte ezt meg?

Figyelt kérdés

10 évig voltunk házasok, fiatalon házasodtunk, nulla élettapasztalattal. Nagyjából az első évtől kezdve úgy éltünk együtt, mint egy testvérpár. Nem nagyon veszekedtünk, elvoltunk, tök jókat beszélgettünk, de ennyi. A szexualitással óriási problémáink voltak, de próbáltuk megoldani (megbeszélni, szakemberrel is konzultáltunk).

Most jutottam oda, hogy ennek így nincs értelme, menjünk szét. Még mindig szeretem, de úgy, mint barátot, és emiatt nagyon rossz most elköltöznöm. Az érdekelne, hogy aki hasonló okok miatt vált el, neki is ilyen volt az eleje? Azt tudom, hogy már így is túl sokáig húztuk (csak minden más annyira működött, hogy mind a ketten ragaszkodtunk a kapcsolathoz, meg se fordult a fejünkben, hogy vessünk véget neki), és bármennyire rossz most, ha nem lépünk, akkor ugyan ez lesz újból előbb-utóbb.

A férjem rég óta gyereket akart, de én éreztem már nagyon rég, hogy valami nem okés, és nem érzem a "vágyat", emiatt nincsen még gyerek szerencsére.


Nem kérek kioktatást meg ilyesmiket, csupán az érdekel, hogy ki hogy élte meg ezt a dolgot :) Jobb lett-e utána, tartjátok-e a kapcsolatot, megbántátok-e, stb.



2021. jún. 2. 23:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
42%

5..6...8...vagyok.

Nem jó!

De a gyerek anyjával nem élhetek nemi életet. Akkor mert ő nem én se?

Sosem voltam a magam elintézem híve, már a szexben. Nekem fontos volna egy valaki.

Nem tudok sex nélkül lenni.

Nagyon feszült vagyok sokszor

2021. jún. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Akkor válj el!!!! A gyerek nem indok. Megérzi a dolgokat, és inkább két boldog különélő szülő, mint két boldogtalan, fursztrált ember.

Hidd el tapasztalatból beszélek.

2021. jún. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!