Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha az anyja rendezett viszonyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az anyja rendezett viszonyok között van akkor nincs is esely arra hogy a férj kapja a gyermeket?

Figyelt kérdés
Tudom 3 éves korig ha rendben van az anya helyzete, normális Életvitele van akkor szinte 100szazelek hogy ő kapja,de később van esélye az apának is mi dönthet egy apa mellett,hogy döntik el kinél helyezzék el a gyereket?

2021. jún. 4. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
igen
2021. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
ha csak az apához van kötődése és az anyához nincs a gyereknek. ha mindkettőhöz kötődik, akkor anya kapja
2021. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan össze-vissza akarod rángatni? Várd meg amíg akkora lesz, hogy dönthet.
2021. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Az okok, amièrt legtöbbször sz anyànàl helyezik el a gyereket: ô van vele otthon az elsô 2-3 èvben, tàplàlja, gondozza, èjszaka kel hozzà. Mikor a gyerek bölcsibe, oviba megy, neki kell olyan munkàt keresnie, ami mellett hozni-vinni tudja a gyereket, dèlutàn foglalkozni vele, vacsoràt kèszíteni, stb. Mikor a gyerek beteg, ô marad otthon vele tàppènzen, ami a közössègbe kerülès utàn kb. Kèthetente törtènik. Tehàt többnyire ô gondoskodik ròla, míg apuka karriert èpít. Amennyiben nàlatok ez fordítva volt, akkor nagy esèlyed van arra, hogy nàlad helyezzèk el.
2021. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most régóta itthon vagyok,szegény gyerekkel kiabált is ha nem evett szólnom kellett vedononek már hogy abbahagyja,de néha még most is kiabal vele,főzni én szoktam,és most másfél évesen már azt is eszi amit én főzök,ha faradt vagyok főzni a feleségem képes 3 napig is szendvicsen élni,igaz nemnagyon tud főzni,meg lusta is
2021. jún. 4. 22:24
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
4/5 válaszára írnám hogy apuka közben nem karriert épít hanem megpróbál pl. 4 embert eltartani egy fizetésből azért hogy anyuka otthon tudjon lenni a kisbabával és ki tudja hasznàlni az első három évet ahelyett hogy kènyszerből munkába kelljen állnia és 1 èves gyereket bölcsibe adnia. És mikor apa hazaér a munkából ő ugyanúgy besegít otthon a gyerek körüli munkában háztartásban.
2021. jún. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os, ha egy gyerek van, akkor miért kell 4 embert eltartani? Másrészt a nők 90 %-a úgy szül gyereket, hogy előtte dolgozott, tehát CSED-et, GYED-et kap, ami a fizetése 70%-a. (A CSED idéntől 100%). Tehát anyuka keresett 200 ezer Ft-ot, szülés után pedig kap CSp-al együtt 152 ezer Ft-ot. Tehát nem lesz anyuka ingyenélő, ahogy sok pasi látja.
2021. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7 eshez ha egy gyerek van akkor 3 embert kell eltartani. Ha kap anyuka is majdnem teljes fizetést akkor mi a gond, miert kell hosszan sorolni milyen nehéz annak aki abban a szerencsés helyzetben van hogy otthon maradhat és nincs rákényszerülve (pl a férje miatt)hogy 1 évesen bölcsibe kelljen adni a gyereket.Miért kell azt mondani hogy apuka karriert épít?miért lenne kevesebb joga a gyerekéhez? Nem ez alapján döntik el hanem,hogy kinél van jobban biztosítva a gyerek testi lelki erkölcsi fejlődése.
2021. jún. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Feleségem például több gyed-et kapott mint az én fizetésem,és még ott van a saladi pótlék is,én nem tudom hogyan de durván 50 ezer forinttal több gyedet kap mint ami a fizetése volt
2021. jún. 6. 07:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs. Az a családi pótlék vagy nem tudom. Senki nem kap többet azért, mert otthon van gyerekkel.
2021. jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!