Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után negyven felett van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után negyven felett van még remény az újrakezdésre?

Figyelt kérdés
Megromlott házasság, lelki sérülések, válás és az újrakezdés. Ti hogyan éltétek meg ezt?

2021. jún. 7. 05:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
41%

Lehet lepontozni, de csak 2 esetben.


a.: Ha jól nézel ki. b.: Ha van lóvéd.

2021. jún. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
21%
Elkotooztetem oket, újra eljarok edzeni és pár hét múlva már csajozok, minden heten 1-2 új nő, újra érzem hogy élek.
2021. jún. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:

#1:


Akkor még van egy kis esélyem. :D

2021. jún. 7. 06:15
 4/63 anonim ***** válasza:
100%
Én 37 évesen váltam el, egyedülálló anyaként nem igazán fontolgattam az újrakezdést olyan értelemben, hogy párkapcsolat. Talán kellett volna, mert most negyven felett nőként, anyaként nem egyszerű komoly kapcsolatot találni, meg olyan partnert akivel kölcsönös a vonzalom. De én más eset vagyok, mint te. Nem tudom, férfi vagy nő vagy-e, de mindegy is. Koncentrálj az újrakezdése, az új életre. Légy laza és vidám és tanuld meg jól érezni magad egyedül is. Ne rohanj bele egyből egy kapcsolatba, várd meg amíg hideg fejjel tudsz dönteni, választani. Sok sikert.
2021. jún. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
85%

kínlódás, kínlódás hátán. Főleg ha gyerek is van. A negyvenes elvált nők leginkább a fiatal korosztálynál aratnak sikert, ha meg kellene saccolnom, olyan 40 huszon- harmincéves srác felajánlkozott már testápolásra, mindenféle platformokon. (itt is)

Komolyabb kapcsolat eddig 2 alakult volna ki, ha nem lettek volna selejtesek a pasik.

2021. jún. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
44/f vagyok
2021. jún. 7. 06:56
 7/63 A kérdező kommentje:

#5:


A másik kédésem az lett volna, hogy a 40 feletti férfiak nagy része valóban "selejtes"?

2021. jún. 7. 07:01
 8/63 anonim ***** válasza:
57%
sajnos igen, ez a tapasztalat
2021. jún. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy a nok tobbsege is selejtes.
2021. jún. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
53%
A selejtes nem jó kifejezés. Inkább azt mondanám, hogy elhasználódtak. Kiégtek. Testileg és lelkileg elamortizálódtak.
2021. jún. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!