Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elutazhatok egy gyerekkel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutazhatok egy gyerekkel egy hajoutra Olaszorszagba,az apa hozzájárulása nelkul,ha kizarolagosan nalam van elhelyezve a gyerek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 9. 21:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
54%
Használd már a Google-t te szerencsétlen. Derogál keresni és olvasni vagy mi?
2021. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Utolso ! Sajnálom a kornyezetedben élő embereket,akiknek egy ennyire primitiv emberrel kell nap mint nap szembesülniük..ne feledd,az ahogy másokkal kommunikàlsz,csakis a te lelki szegénységedet bizonyitja....
2021. jún. 10. 13:47
 13/25 anonim ***** válasza:
73%

Ha útlevele van a gyereknek (mert annak az elkészítéséhez is kell az apa engedélye) és nem repülővel mentek, akkor valószínűleg nem fogja senki kérni a beleegyező nyilatkozatot.

Repülővel utazás esetén szokták kérni a becsekkoláskor.

Ha EU-n kívüli országban is megálltok, ott viszont kérhetnek plusz papírokat, egyes afrikai országok esetén különösen, erről nem árt tájékozódni.

Ha csak egy hétre mentek,vagy annyi időre, hogy nem korlátozza az apának jutó láthatás időtartamát, akkor senki nem fog szólni semmit.

De ha pl a gyerekelhelyezésről szóló végzésben az van, hogy minden második hétvége az apáé, és a hajóút miatt ez pl elmaradna, akkor kell a közös megegyezés, különben az apa feljelenthet.

2021. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Akkor most elmondom,mit

mondott az ügyvéd!Ebböl

latszik,hogy mindenki csak ugy ide irogat,mindenfele tudás nelkul.Ma felhivtam tehat egy ügyvedet.A következőket mondta;mivel a gyerek kizarolagosan nalam van elhelyezve,nem kell az apat se tajekoztatni,se hozzájarulnia EU -n belül az utazashoz!Legyen nalam a birosagi vegzes,es ha valaki akadekoskodik,hivjak fel a vegzessel a konzult!!A masik:ha a gyermek minden masodik hetvegen az apanal van elhelyezve,de en akadalyozva vagyok egyszer egy nyaralas miatt,akkor levelben tajekoztatni kell rola es csak potolni kell az elmaradt hetveget!!Es ezert nem jelenthet fel,mivel potoltam!!!Szoval ennyit a sok okoskodo válaszrol!Tobbet ide biztos nem irok ki kerdest!

2021. jún. 10. 15:12
 15/25 anonim ***** válasza:
66%

Jobb is lenne ha elis tűnnél az oldalról a stílusoddal, nem zavarnád a pórnépet a hisztiiddel, ha így viselkedtel a férjedel nem csodálkozom hogy otthagyott.

Pápá

2021. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Utolso jajjj mikor kiderül hogy hülye vagy mint a se....gggg es hülyesegeket irogatsz akkor gyorsan betamadsz hogy én vagyok a paraszt mi??🤣🤣🤣jajj de jellemző ez🤣🤣ja es csak infokeppen en hagytam ott a ferjemet ő a mai napig könyörög nekem hogy visszafogadjam🤣pápá👋👋
2021. jún. 11. 10:54
 17/25 anonim ***** válasza:
62%

"kizarolagosan nalam van elhelyezve"


Ez nyilván azt jelenti, hogy te döntesz kizárólagosan mindenben.

2021. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%
szerencsés a férj, hogy megszabadult ettől a torzótól, de szerencsétlen a gyerek, ő nem teheti :(
2021. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Külön útlevele van a gyereknek, soha nem kértek semmilyen papírt, pedig én is felkêszültem.
2021. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
18-as nagyon sajnalom a csaladodat hogy elmebeteggel kell elniük...en a helyedben felkeresnék egy pszichiátert..komoly gondjaid vannak😜
2021. jún. 13. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!