Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha kevés a megélhetésed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kevés a megélhetésed a férjedhez képest van terved válás esetére?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel kb 170.000 forint a te fizetésed és a megélhetést a párod biztosítja válás esetén van terved a jövőre nézve,hogy esetleg mihez tudnál kezdeni és hogyan építenéd fel az életed? Ebből kellene tankolnod, enni, ruházkodás, számlát fizetni stb.

2021. jún. 12. 21:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Tankolni? Hát egy autót biztosan nem tartanék fenn ennyiből, mert az hülyeség. A kérdésedre az a válasz, hogy másképp működne a dolog nagyvárosban, másképp vidéken, másképp jó a viszony a szüleiddel és másképp, ha nem....soroljam még?
2021. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Tankolni muszáj, kis községben élek innen munkába csak autóval jutok el még busz se jár olyan sűrűn,hogy az ember oda meg haza járjon
2021. jún. 12. 21:37
 3/32 anonim ***** válasza:
42%
Tankolni?? 400 ezret keresek és jó a BKV .Le kell adni a fránya igenyekbol.
2021. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
Egyikünk se tudná ezt az életszínvonalat tartani, ha elválnánk, pedig ő többet keres. Ennek ellenére folyamatosan dolgozom rajta. Szülés előtt 10 évig nettó 70 ezret kerestem, gyes után 160 ezer nettóval kezdtem, mert elvállaltam egy magasabb beosztást. Lelkileg tönkretett ez a munkakör, de 6 évvel később most 230 ezer a nettóm és van egy határozott idejű plusz melóm kb. még egy évig plusz nettó 50 ezer havonta. De ez se elég ahhoz, hogy garantáltan fenn tudjam tartani a házat egyedül.
2021. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Ismétlem! Nincs járat! Van egy hajnal 5 körül majd 8kor, 8kor már dolgozom! Haza délben, vagy este 6kor. Ember, ez Borsod megye északi része,hogy adjak le olyan igényt ami nincs is kielégítve?
2021. jún. 12. 21:41
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Költözés nem opció? Van gyerek?
2021. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%
És mennyire messze van a munkahelyed? Bicikli nem opció? Vagy tényleg a költözés, új meló? Esetleg a szüleidhez visszaköltözni, amíg nincs jobb állásod/nem tettél elég pénzt félre? Mellékállásban gondolkozol? Gyerek(ek) van(nak)? Van olyan barátod, barátnőd, aki támogat? Mennyire menne gördülékenyen a válás (hiszen ismered a férjed)? Van ingatlanod, ingóságod a házasságon belül vagy még előttről? Van házassági szerződésetek?
2021. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
49%
Sok minden nem mindegy,ennyi pénzből kivennék egy albérleti szobát+megélhetés oldható meg.
2021. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
8%
Végül is csak a pénzéért vagy vele. Prosti
2021. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
50%

Ennyiből nem élnénk meg, de szerencsére ennél többet keresek.

Meg gondolom az apuka fizetné a tartásdíjat, meg beszállna a nagyobb kiadásokba. Legalábbis én egy ilyen emberrel vállaltam gyereket, aki ezeket biztos megtenné, akkor is ha külön mennén.

Plusz csak 1 gyerekem van, és egyel azért egyszerűbb, mint 2-3-al.

2021. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!