Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ilyen élethelyzetben esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen élethelyzetben esélyem sincs boldog kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Válni szeretnék de nem tudok hova menni. Mivel régóta vitákkal teli megromlott kapcsolatban élek, nagyon vágyom már egy olyan társra aki egy hullámhosszon van velem.

Ezek miatt társkeresőn próbálok ismerkedni, de amint megtudják hogy nem váltam még el, nem vesznek komolyan.

Hogy váljak el ha nincs hova mennem? Albérleti árak az egekben.

Miért baj az ha szeretnék boldog kapcsolatot találni még ilyen helyzetben is? 50+/nő


2021. jún. 22. 16:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem Te is bizalmatlan lennél azzal szemben, aki még a házastársával él. Ők nem látják, hogy valóban váltok, csak azt tudják, hogy még férjnél vagy és együtt is éltek. Szerintem ez normális reakció.
2021. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen poén lenne, mikor felviszed magadhoz, és egyik szobában a férjed, a másikban pedig ti. Nem is értem, miért nem vesznek komolyan...
2021. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele a másik fél helyzetébe: van egy férfi, aki komoly kapcsolatot keres. Ráír egy számára totálisan ismeretlen nőre, akiről semmit nem tud. Nem ismeri a férjét, nem ismeri a kapcsolatát, a helyzetét, a jellemét, stb. Szimpatikus, de egyszercsak benyögi, hogy még házas, együtt él a férjével és még kilátásban sincs a válás, csak ha megvan a biztos pont. Itt jön be a messziről jött ember azt mond, amit akar. És az, hogy össze is jönnek, vele is megteszi-e ugyanezt, ha nem úgy alakul a kapcsolat. Másrészt azt érezheti, a nő rajta akar felkapaszkodni.


Igen, meg kéne próbálni ebből a helyzetből kikeveredni. Akár szobát bérelni, és elmenni, akár olyan munkát vállalni, akármi. De válni kéne.

Amúgy arra, amit te akarsz most, max. akkor lenne esélyed, ha az ismerősi körödben találnál valakit, aki tudja, te milyen vagy, tudja, milyen a férjed, a kapcsolatotok, stb.

2021. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Rögtön az új pasihoz akarsz költözni? Mert úgy néz ki, hogy igen.
2021. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Hát válj el!! Az csak egy papír... utána ugyanúgy élhetsz az exeddel egy házban akár. De el is költözhetsz... van albérlet, vagy ha nem vagytok hülyék, akkor egyik fél kivásárolja a másik részét, vagy éppen eladjátok, és megosztoztok, aztán mindenki vesz egy kisebb saját lakást


Illetve ismerkedés közben nem kell kifejtened, hogy jelenleg milyen kapcsolatban vagy (meg amúgy úgy értelmezem, hogy egyedülálló vagy már, csak még a leendő exférjeddel élsz egy fedél alatt. De ez nem kapcsolat, csak papír...). Én magam szintén nem értem... jó, idősebb korosztály vagy, de hogy mit akarnak... talán ők még szüzek, és sosem voltak kapcsolatban sem? Vagy mit akarnak 50+ évesen?? Vicc...

2021. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hogyan képzelted ezt el? Házasságban élsz, férjeddel laksz egy lakásban. Így akarsz KOMOLY kapcsolatot találni?

Mire számítasz, hogy pár hét randizás után odaköltözöl az új pasihoz és onnantól minden jó lesz? Ennyire naív nem lehetsz.


Maradj a seggeden, ha képtelen vagy ellátni magad, mert csak kiszolgáltatott helyzetbe sodornád magad műskülönben.

2021. jún. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen pont valami ilyesmire gondoltam amit 6-os ír.

A férfiak csinálnak ilyet, pár hét ismeretség után a hölgyhöz költöznek.

Egy nő nem teheti ugyanezt meg? Lehet boldog lenne azzal a férfival, ha meg mégsem akkor úgy is neki kell elmennie onnan.

2021. jún. 22. 17:03
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Az a kérdés, hogy ha a másik pasi pár hét után kihajít a fas2ba, a volt férjednek pedig eszébe sincs visszafogadni, akkor hova mész?

Na, pont ugyanoda kéne költöznöd, csak most.

2021. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szomorú, de igazad van 8-as.
2021. jún. 22. 17:28
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát te nem vagy normális. Te nem társat keresel, hanem lakhatást. Mégis ki a franc venne téged komolyan?

Elképzeltem a szitut fordítva, ha nekem egy pasi így jönne a randira, hogy ezeket így elmeséli, a mondat közepén hagynám ott a francba.

2021. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!