Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » FÉRFIAK! Elválnátok a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Elválnátok a feleségetektől hogyha 1- 1,5 évig nem lenne munkahelye?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 16:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
41 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Miafasz nem xD

Én úgy érzem hogyha feleségem lenne, főleg gyerekkel, akkor nekem kéne eltartam úgy igazából a családot.

2021. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert te valakit a munkahelye miatt veszel feleségül? LOL.
2021. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Eléggé helyzet függő,ha én tele lennék pénzel akkor annyi is elég lenne hogy otthon minden munkát elvégez,megfőz,takarít,mosogat vezeti a háztartást,bevásárol ilyesmi...de ha ez nincs és csak nekem kéne robotolni szerintem nem működne.


Egyébként a húgomnak 2 éve nincs munkahelye és tökéletes párkapcsolatban él a párjával aki mérnök...szóval helyzet függő.

2021. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen miatt csak a nők válnak el vagy szakitanak és kb azonnal :D
2021. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én nem válnék el emiatt, és csak érdekel ki gondolkodik így még rajtam kívül. Persze aki nem, azt is el lehet fogadni.
2021. júl. 6. 16:15
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Én pont annak örülnék, ha nem lenne munkahelye! Így is 10-12 órákat dolgozik, rám meg alig van ereje. Pedig bőven keresek annyit, hogy kényelmesen éljünk mindketten! Kíváncsi leszek, hogy ha gyerekünk lesz, akkor is ez lesz e vajon?
2021. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Helyzete válogatja. Ha gyerekkel van otthon, nyilván nem. Ha 1,5 éve a pitsáját otthon mereszti és elvárja, hogy el legyen tartva... mint a huzat.
2021. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Elválnék, ha látnám, hogy csak mereszti otthon a fenekét és a füle botját sem mozdítja, hogy dolgozzon.


Keressen más akkor más palimadarat.

2021. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Másfél év alatt azért valamilyen munkát már lehetne találni, vagy legalább tanulna valamit.. Ha egyik sincs, akkor viszlát. Menjen, tartassa el magát valami barommal.
2021. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, hogy nem tudnék csak otthon ülni, úgy hogy a párom ezt rossz szemmel nézi.

De szerintem ez megbeszélés kérdése. Dolgozom természetesen, de ha úgy alakulna, hogy elveszteném a munkahelyem, és megbeszélnénk, hogy van annyi pénzünk, hogy jól megélünk, ne menjek el éhbérért valahova, ha jön valami jó, akkor persze, de addig is nyugodtan maradjak otthon, akkor otthon maradnék, de ez csak akkor, ha ebbe a párom is 100%-ig egyetért, és mondjuk fél év után nem hánytorgatja fel egy-egy vitánál, hogy az én pénzemből csinálod ezt, vagy veszed azt stb. Tehát ha így is egyenrangú félként kezel.


Viszont, ha ez így lenne, akkor sem ülnék otthon a pitsámon, hanem csinálnám az otthoni munkákat, jobban mint most. Tehát kb. most felesben csináljuk a dolgokat, de akkor azért 90-95%-ban az enyém lenne a háztartás, és azért nem írok 100%-ot, mert azért cseléd így sem akarnék lenni.

2021. júl. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!